Parketa un lamināta grīdas, to priekšrocības un pareizas izvēles nosacījumi

Grīda ir interjera dizaina sastāvdaļa un telpas funkcionālais pamats, tāpēc atbilstošs un interjera stilam piemērots grīdas segums ir pozitīvu emociju garantija ikdienā un ieguldīto līdzekļu ekonomija ilgtermiņā.

Parkets un lamināts ir grīdas segumi, kas paredzēti interjeru grīdu apdarei. Lai arī nereti vizuāli līdzīgi, būtībā tie ir radikāli atšķirīgi materiāli – parketa dēļu galvenais izejmateriāls ir dabīgs koks, bet lamināts ir mākslīgi radīts grīdas apdares panelis.

Lai pieņemtu lēmumu, kuru no grīdas segumiem izvēlēties, sākotnēji vēlams precīzi noformulēt savas vēlmes, vajadzības un iespējas. Ne mazāk svarīga loma grīdas seguma izvēlē ir  gaumei un īpašām vēlmēm attiecībā uz grīdas dizainu un praktiskajām īpašībām.

Parkets ir ekoloğiski tīrs un 100% dabīgs, silts, klasiski elegants un respektabls grīdas segums, kas ir vērtība pati par sevi un tāpēc pieprasa atbilstošu attieksmi. Savukārt lamināts ir praktisks un mūsdienīgs, ļoti izturīgs un viegli kopjams grīdas segums ar daudzveidīgi plašu dizainu, faktūru un krāsu toņu diapazonu, kas radīts kā dabīgā parketa alternatīva.

 

Lasīt vairāk: www.majadarzs.delfi.lv

http://www.reaton.lv/bukleti/reaton_parkets_lv.pdf

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *