Sibīrijas reģionā līdz 2014.gadam plānots uzbūvēt vēl vienu kokskaidu plātņu rūpnīcu

Krievijas kokapstrādes uzņēmums “Tomlesdrev” plāno veikt nozīmīgu ieguldījumu ražošanas modernizācijā un attīstībā, blakus uzņēmumam piederošajai kokskaidu plātņu rūpnīcai Tomskas apgabala ziemeļdaļā līdz 2014.gadam uzbūvējot analogu rūpnīcu 4 miljardu rubļu jeb aptuveni 100 miljonu eiro vērtībā.

Esošā “Tomlesdrev” kokskaidu plātņu rūpnīca darbojas jau 30 gadus, tāpat krietni novecojušas arī rūpnīcas iekārtas. Saskaņā ar uzņēmuma sniegtajiem datiem, līdz ar mūsdienīgas ražošanas līnijas iegādi, plātņu ražošanas izmaksas samazināsies par 30%, bet mežizstrādes apjoms pieaugs no 540 tūkst. m3 līdz 1 milj. m3 gadā.

2010.gadā uzņēmuma realizētās produkcijas apjoms sasniedza gandrīz 3 miljardus rubļu. Līdz ar jaunās rūpnīcas laišanu ekspluatācijā, pārdoto koksnes izstrādājumu apjomu plānots palielināt līdz 5,59 miljardiem rubļu, kas būtu gandrīz divreiz vairāk nekā šobrīd.

“Tomlesdrev” ir lielākais kokapstrādes uzņēmums Tomskas apgabalā, kas nodarbojas ar pilnu koksnes pārstrādes ciklu (resursu ieguvi, zāģēšanu, kokapstrādi, kokskaidu un laminētu kokskaidu plātņu ražošanu) un ir vadošais koksnes plātņu ražotājs visā Sibīrijas federālajā apgabalā.

Patlaban uzņēmums gadā saražo aptuveni 15 milj.m2 kokskaidu plātņu un 14 milj.m2 laminēto kokskaidu plātņu.

 

Avots: www.novotomsk.ru

http://tomlesdrev.ru/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *