Rīgas centrā “Mammadaba vēstniecība” iepazīstina ar atpūtas iespējām dabā

Pirmo reizi pašā Rīgas centrā darbojas “Mammadaba meža vēstniecība”, kas līdz pat 20.augustam pilsētniekus izglītos par atpūtas iespējām dabā, kā arī piedāvās dažādus interesantus pasākumus.

“Mammadaba vēstniecība” 11 dienas no plkst.12 līdz 20 darbosies Rīgas kanālmalā starp Latvijas Universitāti un Brīvības pieminekli, kur rīdzinieki un pilsētas viesi varēs izjust un iepazīt meža veltes, varēs iepazīties ar “Mammadaba” piedāvātajiem atpūtas objektiem, šodien “Mammadaba vēstniecības” atklāšanā stāstīja AS “Latvijas valsts meži” Komunikācijas daļas vadītājs Tomass Kotovičs.

Šajā laikā Rīgas kanālmalā varēs iegūt informāciju gan par “Mammadaba” objektiem un atpūtas iespējām dabā, gan arī varēs izbaudīt dažādas aktivitātes, jo katru dienu būs dažādas nodarbības.

Kotovičs informēja, ka “Mammadaba” Latvijas teritorijā piedāvā 409 dažādus atpūtas objektus, no kuriem daži ir pavisam nelieli. “Mammadaba” Latvijas dabā piedāvā 311 atpūtas vietas, 53 apskates objektus, 40 dabas takas un piecus skatu torņus, kur no augšas var pavērties uz dabas skaistumu. “Aptuveni 100 no “Mammadaba” objektiem atrodas īpaši aizsargājamās dabas teritorijās ar savdabīgu floru un faunu,” sacīja “Latvijas valsts mežu” Komunikācijas daļas vadītājs.

„Mammadaba” ir Latvijas valsts mežu īstenota kustība par atpūtu dabā – par pastaigām mežos, par sēņošanu, ogošanu, makšķerēšanu, nūjošanu, velobraukšanu un daudziem citiem veidiem, kā smelties dabas spēkus. Lai sniegtu iespēju un mudinātu cilvēkus atpūsties Latvijas dabā, LVM ik gadu iegulda lielu darbu un līdzekļus atpūtas vietu labiekārtošanā.

 

Lasīt vairāk: http://www.riga24.lv/zinas/48/99194

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *