SIA “MNKC” rīko iepirkumu “Saplākšņa kompozītmateriāla akustikas pētījumi”

Meža nozares kompetences centrs rīko iepirkumu “Saplākšņa kompozītmateriāla akustikas pētījumi”. Iespējamo piegādātāju atlases kritēriji: piegādātājam jāspēj nodrošināt iepirkuma priekšmeta piegādi atbilstoši tehniskās specifikācijas nosacījumiem.

Saskaņā ar tehnisko specifikāciju, veicamajos darbos ietilpst:

  • skaņas absorbējošo saplākšņa konstrukciju teorētiskā izstrāde, dažādu perforēto paneļu un perforējuma formu skaņas absorbējošo īpašību un to sakarību pētījumi telpu akustisko īpašību izmaiņai;
  • dažādu materiālu ietekme uz saplākšņa skaņas absorbējošajām īpašībām; līdz 10 dažādu saplākšņa kompozītmateriālu izpēte laika posmā no 01.09.2011 līdz 30.12.2012.

Piegādātāja kvalifikācija: vismaz 5 gadu pieredze akustisko un skaņas absorbējošo īpašību izpētē.

Valsts atbalsta programmas „Kompetences centri” ietvaros radītie kompetences centri ir veidoti ar mērķi apvienot noteiktas nozares uz inovācijām orientētus uzņēmumus un zinātniskās institūcijas, lai sadarbotos rūpniecisko pētījumu, jaunu produktu un tehnoloģiju attīstības projektu īstenošanā, tādejādi veicinot uzņēmumu konkurētspējas paaugstināšanu.

Meža nozares kompetences centra darbība būs saistīta ar koksnes produktu uzlabotu un inovatīvu īpašību attīstīšanu, kā arī meža resursu attīstību un pārvaldību. Tā nozīmīgākie dalībnieki ir Valsts koksnes ķīmijas institūts, SIA “Meža un koksnes produktu pētniecības un attīstības institūts”, SIA “Pata AB”, AS “Latvijas Finieris”, Latvijas valsts mežzinātnes institūts “Silava”, SIA “Amber Wood” un SIA “Dores fabrika”.

Meža nozares kompetences centra iniciatīva ir pirmā tik liela mēroga aktivitāte, kas palīdzēs palielināt meža nozares devumu tautsaimniecībai, veicot pētījumus meža vērtības palielināšanai un jaunu materiālu un tehnoloģiju radīšanai no koksnes.

 

Lasīt vairāk: “Uzaicinājums iepirkumam”

“Iepirkuma priekšmeta tehniskā specifikācija”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *