Šodien “Mammadaba” vēstniecībā Rīgā: kino no Vides filmu studijas

Lai aicinātu pilsētniekus un Rīgas viesus atpūsties ārpus pilsētas un informētu par atpūtas objektiem Latvijas teritorijā, AS Latvijas valsts meži (LVM) un SEB banka Rīgas kanālmalā 11.augustā atklāja Mammadaba vēstniecību, kur katru dienu līdz 21.augustam norisinās dažādu pazīstamu mūziķu koncerti, radošās darbnīcas, konkursi, jogas meistarklases, galda spēļu spēlēšana un citas aktivitātes.

Šodien, 17.augustā, līdz plkst. 20:00 ikviens aicināts nospiest “pauzi” dienas vidū un tverties dabā, vērojot Vides filmu studijas gādātās filmas par interesantām vietām Latvijā: Valda Muktupāvela ceļojuma piezīmes „Skanošie gadalaiki”, „Purvs dzīvībai” un „Ķemeru nacionālais parks”.

Visu dienu vēstniecībā lielie un mazie bērni aicināti „kustināt pelēkās šūniņas” ar Ludo galda spēļu kluba un „Domātājs” sarūpētajām prāta kutināšanas spēlēm, kā arī relaksēties pie „Bize” dabas terapeitēm.

Ceturtdien, 18.augustā, gardēži gavilēs, jo plkst. 14:00-16:00 viesnīcas „Hotel Bergs” šefpavārs Kaspars Jansons vedīs gastronomisko baudu ceļojumā. Savukārt sēņošanas entuziastiem ar padomu nāks palīgā sēņu speciāliste Inita Dāniele, stāstot par labākajām sēņošanas vietām Latvijas valsts mežos, ēdamajām un bīstamajām sēnēm, kā arī prognozēto ražu. Savukārt sestdien notiks putnu vērošanas mācības un biologa Uģa Piterāna interaktīvā lekcija „Kukaiņi pilsētas parkos”.

 

Seko līdzi aktivitātēm: http://twitter.com/#!/Mammadaba!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *