Skolas aicinātas piedalīties “Mammadaba Meistarklasē” un sacensties Meža olimpiādē

Jau piekto gadu “Mammadaba Meistarklase” aicina skolotājus un skolēnus gan mācību laikā, gan ārpus stundām doties dabā – stādot un sakopjot mežu, gatavojot un izliekot putnu būrīšus, sacenšoties Meža olimpiādē un viesojoties Mammadaba tūrisma objektos.

Skolotāji, kas būs pieteikušies “Mammadaba Meistaklasē”, līdz decembrim saņems CD ar izglītojošiem materiāliem par meža apsaimniekošanu un citām aktualitātēm meža nozarē, kā arī visa mācību gada garumā saņems dažādus vides izziņas materiālus gan uz e-pastu, gan pa pastu.

Mācību gada beigās aktīvākie skolotāji nopelnīs iespēju piedalīties radošos vasaras tālākizglītības kursos par mežu, meža vērtībām un apkārtējās vides jautājumiem, bet aktīvākajām skolām uz nākamo mācību gadu tiks piešķirts Mammadaba vēstniecības tituls un īpašas balvas. Visi meistarklases dalībnieki atbilstoši padarītajam darbam, beidzot meistarklasi, saņems mācekļu, zeļļu vai meistaru diplomus un zaļas balvas!

Pagājušajā mācību gadā Mammadaba meistarklasi pabeidza vēl nebijis skaits skolēnu un skolotāju – vairāk nekā 5214 skolēni un skolotāji no 102 Latvijas skolām, no kuriem 2204 skolēni un skolotāji ieguva Meistaru Diplomu, 599 – Zeļļu Diplomu, bet 2411 – Mācekļu Diplomu.

Mammadaba meistarklases mērķis ir veicināt skolotāju un skolēnu izpratnes veidošanos par meža daudzveidīgo nozīmi mūsu dzīvē. Mammadaba meistarklasi organizē AS “Latvijas valsts meži”, galvenais  sadarbības partneris – IZM Valsts izglītības satura centrs.

 

Lasīt vairāk:www.tavsmezs.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *