Nozīmīgākā izstāde Ukrainas kokapstrādes rūpniecībā – LISDEREVMASH 2011

2011.gada 20. – 23.septembrī notiks centrālais notikums Ukrainas kokapstrādes rūpniecībā – 10.starptautiskā mežsaimniecības tehnikas, kokapstrādes un mēbeļu ražošanas iekārtu izstāde LISDEREVMASH 2011, kas Kijevā tiek organizēta katru otro gadu un jau sen kļuvusi par tradicionālo tikšanās vietu šīs nozares speciālistiem.

Katru pasākumu apmeklē vairāk nekā 6000 eksperti, kas saistīti ar mēbeļu ražošanu, kokapstrādi, būvniecību un mežsaimniecību.

Šo meža nozares izstādi augstu novērtējuši gan vietējie, gan ārvalstu speciālisti, tāpēc tā guvusi atbalstu no Ukrainas Rūpniecības politikas ministrijas, Mežsaimniecības un kokapstrādes departamenta, Valsts mežsaimniecības komitejas, Ukrainas kokapstrādes iekārtu ražotāju un piegādātāju asociācijas, Eiropas kokapstrādes mehānismu ražotāju federācijas (EUMABOIS) un tās filiālēm Vācijā (VDMA) un Itālijā (ACIMALL).

Šogad izstādē uzņēmumi no Austrijas, Baltkrievijas, Vācijas, Itālijas, Polijas, Taivānas, Krievijas un Ukrainas plašā spektrā demonstrēs mežsaimniecības tehniku un aprīkojumu, kokapstrādes un mēbeļu ražošanas iekārtas un instrumentus, materiālus, aksesuārus, kokmateriālu ķīmiskās apstrādes līdzekļus, koksnes garumā audzēšanas iekārtas, vietējā ražojuma lentzāģus un ārzemju firmu piedāvāto produkciju.

Izstādes biznesa programmas ietvaros līdzīgi kā iepriekšējos gados paredzēti tematiskie semināri, prezentācijas, apaļā galda diskusijas, kā arī individuālās darījumu sarunas.

 

Lasīt vairāk:http://lisderevmash.ua/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *