Inovatīvo biznesa ideju autori aicināti uz semināru “Jaunu ideju ģenerēšana”

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) šā gada 28. un 30. septembrī Rīgā organizē divu dienu semināru “Jaunu ideju ģenerēšana”.

Semināru laikā dalībnieki tiks iepazīstināti ar ideju ģenerēšanas metodēm un apgūs to praktisko pielietošanu ikdienā. Lai idejas iepazīstināšana tirgū būtu veiksmīga, dalībniekiem tiks sniegtas zināšanas par ideju tālākas attīstīšanas priekšnosacījumiem un darbībām rezultāta sasniegšanai, kas ietver arī ideju attīstīšanas un potenciāla novērtēšanas metodes, patērētāja vajadzību analīzi, industriālā dizaina lomu jauna produkta izstrādē, kā arī komandas kompetenču novērtēšanu un pilnvērtīgas komandas veidošanas vadlīnijas.

Potenciālie dalībnieki – interesenti, kuri plāno attīstīt uzņēmējdarbību un vēlas iegūt prasmes un iedvesmu konkurētspējīgu risinājumu radīšanai, uzņēmumu jaunu produktu attīstīšanas jaunie speciālisti.

Seminārs tiek organizēts valsts atbalsta programmas „Pasākumi motivācijas celšanai inovācijām un uzņēmējdarbības uzsākšanai” ietvaros.

 

Lasīt vairāk:www.liaa.gov.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *