Iznākusi “Mednieka gadagrāmata 2012”

Iznākusi “Mednieka gadagrāmata 2012″, kura, kā ziņo „Latvijas Avīze”, nav kā ierasts izdota ap Ziemassvētkiem, bet gan “agrāk, jo grāmata bija iecerēta kā papildbalva gadskārtējā mednieku festivāla “Minhauzens” sacensību uzvarētājiem Rugājos. ”

Grāmatas atklāšanas svētkos “Lauku Avīzes” kafejnīcā pie tradicionālā kliņģera atnākušie autori mazāk runāja par padarīto, bet vairāk – par darāmo. Un tā medniekiem netrūkst. Kā apvienot spēkus, lai jaundibinātās organizācijas nesāktu viena otrai traucēt darbā? Kā tad īsti ir ar tiem plēsējiem – kas ir uz viņu sirdsapziņas? Kas notiek ar trofejām? Vai drīz atkal var cerēt uz kārtīgiem zelta ragiem? Ko aizliegt un ko atļaut? Nu nekas, ja arī kāda tēma šajā grāmatā nav izpētīta, nākamgad jau nu noteikti – tāds bija autoru spriedums. Bet galvenais, protams, ko domās mednieks, kurš grāmatu lasīs, vai tā būs noderīga un palīdzēs?

Gadagrāmatā atrodami raksti par dažādiem medījamiem dzīvniekiem, lasāmi mednieku stāsti, stāstīts par šaušanas mākslu un to, ka medniekiem tā būtu ikdienā jāuzlabo, kā arī par šaujamieroču apkopi un uzglabāšanu. Grāmatas beigās atrodamas arī dažādas interesantas receptes.

 

Avots:www.allforhunt.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *