Aicina pieteikties dalībai konkursā “Eksporta un inovācijas balva 2011”

Konkursa “Eksporta un inovācijas balva” mērķis ir sekmēt Latvijas komersantu konkurētspēju Latvijas un ārvalstu tirgos, veicināt produktu eksporta apjoma un kvalitātes pieaugumu, produktu ar augstu pievienoto vērtību radīšanu, kā arī sekmēt inovāciju, izvērtējot komersantu rezultātus un atzinīgi novērtējot sekmīgākos komersantus un to produktus.

Lai paust atzinību Latvijas komersantiem, kas sasnieguši labus rezultātus, šogad konkurss tiek rīkots jau septīto gadu pēc kārtas.

Konkursā tiek izvērtēti komercsabiedrību sasniegumi un noteikts:

  • “Eksportspējīgākais komersants”
  • “Importa aizstājējprodukts”
  • “Inovatīvākais produkts”
  • “Rūpnieciskais dizains”
  • “Eksporta čempions”

Titula “Eksporta čempions” pretendentus no Latvijas lielāko eksportētāju vidus izvirza žūrijas komisija, pamatojoties uz eksporta datiem un ieguldījumu ilgtspējīgas izaugsmes nodrošināšanā.

Aizvadītajā gadā kategorijā “Importa aizstājējprodukts” atzinību guva kokskaidu granulu ražotājs “BIKO-LAT”. Kategorijā “Rūpnieciskais dizains” 2.vietu ieguva SIA “VARIS Toys” (ar koka rotaļlietu “VARIS labirints”), un atzinību – SIA “Rauzas kompānija” (ar mēbeļu kolekciju “MINT”).

2009.gadā kategorijā “Inovatīvākais produkts” 2.vietu ieguva SIA “Dores fabrika” (mūsdienīgas frēzbaļķu guļbūves), savukārt par titula “Eksporta čempions” ieguvēju tika atzīts Latvijas vadošais bērza saplākšņa produktu ražotājs AS “Latvijas Finieris”.

 

Lasīt vairāk:www.liaa.gov.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *