“Ergolain Design” Latvijas tiesām izgatavos un piegādās mēbeles par 170 000 latu

Tiesu administrācija (TA) paredzējusi slēgt 170 366 latus vērtu līgumu ar mēbeļu tirdzniecības uzņēmumu SIA “Ergolain Design” par mēbeļu izgatavošanu un uzstādīšanu Latvijas rajonu (pilsētu) tiesās un apgabaltiesās, liecina Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) interneta mājaslapā publicētais paziņojums. Tiesu administrācija izsludinātajā konkursā bija saņēmusi divu pretendentu pieteikumus, no kuriem “Ergolain Design” pieteikums atzīts par izdevīgāko.

Kā informēja TA pārstāve Līva Rancāne, TA līgumu paredzējusi slēgt, nosakot, ka tas ir spēkā līdz līgumsaistību pilnīgai izpildei vai arī ne ilgāk kā uz trīs gadiem.

TA paredzējusi atjaunot visās Latvijas tiesās un zemesgrāmatu nodaļās nolietojušās un bojātās mēbeles pēc tiesas vai zemesgrāmatu nodaļas pieprasījuma.

Patlaban TA saņēmusi Saldus zemesgrāmatu nodaļas, Rīgas rajona tiesas, Rīgas pilsētas Kurzemes priekšpilsētas tiesas, Jūrmalas, Bauskas, Krāslavas tiesas, Kuldīgas rajona tiesas, kā arī Rīgas apgabaltiesas un Daugavpils zemesgrāmatu nodaļas pieprasījumus mēbeļu nomaiņai. Minētajos pieprasījumos ietverta gan atsevišķu telpu mēbelēšana, gan atsevišķu mēbeļu nomaiņa. Atbilstoši pieprasījumiem iepriekšminētajās tiesu iestādēs tiks veikta jaunu telpu aprīkošana ar mēbelēm vai tikai atsevišķu mēbeļu nomaiņa.

Tiesu iestādes pieteikt inventāra nomaiņu var pēc nepieciešamības, līdz ar to nav noteiktu termiņu, kādos to var izdarīt.

 

Avots: “Latvijas Avīze” (15.09.2011)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *