Jaunākie un spilgtākie dizaineru darbi izstādē “Baltic Furniture 2011”

16. Baltijas mēbeļu industrijas izstādē “Baltic Furniture 2011”, kas notiks no 6. līdz 9.oktobrim Ķīpsalā un kur pirmo reizi varēs novērtēt Baltijas valstu mēbeļu ražotāju kopēju ekspozīciju, Latvijas Dizaineru savienība savā stendā prezentēs jaunākos Latvijas dizaineru darbus un pasniegs “Gada balvu dizainā 2011”. Šogad par titulu “Gada balva dizainā 2011” cīnīsies 101 Latvijas dizaineru darbs septiņās nominācijās. Darbus vērtēs starptautiska žūrija.

Spilgtākie dizaineru darbi izstādē “Baltic Furniture 2011”: Ozolkoka kafijas galdiņš “Krīze” (autors: Atis Dālbergs), kas simbolizē valsts un daļēji arī tās iedzīvotāju ekonomisko situāciju; populārā Latvijas dizainera Jāņa Rauzas krēsls un “Stork” drēbju pakaramais; masīvkoka plaukts ar iezāģējumiem (autors: Ilze Žūriņa);  žurnālu galdu sērija “Rondo”, kur var noslēpt ikdienas lietas (autors: Aigars Meždreijs) u.c.

Jāatzīmē, ka “Baltic Furniture” e-izstāde jau ir atvērta, ļaujot ikvienam virtuāli apmeklēt Baltijas mēbeļu un interjera izstādi no jebkuras pasaules malas.

“Baltic Furniture” e-izstāde ir vēl nebijis projekts izstāžu biznesā, kas ļauj apskatīt izstādes dalībfirmu virtuālos stendus un komunicēt ar tās dalībniekiem jau pirms reālās izstādes sākuma.

“Ideja par e-izstādi tapa ar mērķi palīdzēt vietējiem ražotājiem, uzņēmējiem komunicēt ar Baltijas reģiona mērķvalstu – Vācijas, Dānijas, Spānijas, Skandināvijas, Zviedrijas, Lielbritānijas – mēbeļu ražotājiem, tirgotājiem, kā arī nozares profesionāļiem. Un veicināt biznesa tikšanās reālās izstādes laikā – no 6. līdz 9. oktobrim – Ķīpsalā. E-izstāde galvenokārt ir orientēta uz profesionālo publiku, jo gala patērētājam pirms mēbeles iegādes patīk tās izmēģināt, aptaustīt”, stāsta “Baltic Furniture” projekta grupas direktors Andris Pencis.

“E-izstāde ir vēl viens uzņēmējdarbības atbalsta mehānisms, kas piedāvā izstādes dalībniekiem virtuālā vidē komunicēt ar ārvalstu profesionāļiem, tai skaitā mēbeļu iepircējiem, vairumtirgotājiem, lielveikalu ķēžu iepirkuma menedžeriem, tirdzniecības katalogu un internetveikala pārstāvjiem. Turklāt kontaktu veidošana virtuālajā vidē kļūst arvien populārāka!” uzsver asociācijas “Latvijas mēbeles” izpilddirektors Andris Plezers.

 

Lasīt vairāk: www.bt1.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *