Uzņēmums SIA “BRODOor” ievieš ražošanā jaunus akustiskos paneļus

Jēkabpils uzņēmums SIA “BRODOor”, kas veiksmīgi attīstījis savu uzņēmējdarbību 14 gadu garumā, realizējis projektu jaunu akustisko paneļu ieviešanai ražošanā.

SIA “BRODOor” valdes priekšsēdētājs Juris Saldaks stāsta: “Četrpadsmit gadus atpakaļ mēs sākām ražot pirmās iekšdurvis, kuras tika pārdotas galvenokārt Latvijā, pakāpeniski iekarojot arī citus tirgus – Krieviju, Kazahstānu, Lietuvu, Igauniju, Franciju, šobrīd arī Somija nākusi klāt. Loģisks iznākums ir tas, ka mēs šogad esam sākuši ieviest jaunu produktu – akustiskos sienu un griestu paneļus. Lai netraucētu iepriekšējai ražotnei ražot durvis, mēs esam uzrakstījuši projektu šo paneļu apdarei, kuru arī esam šobrīd realizējuši. Tā ir iekārta, kas nodrošina paneļu slīpēšanu, nokrāsošanu un arī nožāvēšanu. Tas ir iekārtu komplekss.”

Akustiskie paneļi ir īpaši, jo tie nodrošina cilvēkam patīkamu skaņas efektu bez atbalsīm dažādās telpās, kur jārunā, piemēram, koncertzālēs vai sporta zālēs. Paneļu ražošanas ieviešanai uzņēmums uzrakstīja projektu, ko paredzēts līdzfinansēt Eiropas Reģionālās attīstības fondam 35 procentu apmērā. Jau jūlija mēnesī uzņēmums sāka saņemt pirmās iekārtas, kuru kopējās izmaksas sasniedz 250 tūkstošus eiro.

Pagaidām SIA “BRODOor” vēl tikai mācās strādāt ar jaunajām iekārtām, taču nākotnē paredzēts ražošanas apjomus palielināt, lai apmierinātu vēl vairāk pircēju ne vien Latvijā, bet arī citās valstīs.

 

Lasīt vairāk:www.jekabpilslaiks.lv

www.brodoor.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *