“Latforin.info” aicina piedalīties fotokonkursā “Katram savu īpašo koku”

Iespējams, katram no mums ir zināms kāds savādāks koks, kuram ir interesanta forma, netipiska atrašanas vieta vai arī kāds neparasts stāsts. Tādēļ visus tos, kuriem jau ir savs īpašs koks, vai arī kas tikai sāks tā meklējumus šajā rudenī, meža nozares vortāls www.latforin.info sadarbība ar SIA „Meža un koksnes produktu pētniecības un attīstības institūts” un VAS “Latvijas valsts meži” aicina piedalīties fotokonkursā „Katram savu īpašo koku”.

Fotokonkurss tiek organizēts, lai ikviens varētu padalīties ar saviem dabas novērojumiem, parādot Latvijas koku dažādību un neatkārtojamību ar fotogrāfijas palīdzību.

Lai piedalītos konkursā, nepieciešams līdz 1. novembrim atsūtīt fotogrāfiju ar iemūžinātu koku, kas neatbilst vispārpieņemtiem standartiem attiecībā uz koka formu, atrašanas vietu, vai kādu citu detaļu. Fotogrāfijai ir jāpievieno arī tekstuāls apraksts, kas paskaidro, ar ko atspoguļotais koks pēc autora domām, ir īpašs, kur ir tā atrašanas vieta un kāds ir uzņemšanas datums.

Konkursam iesūtītās fotogrāfijas vērtēs vortāla izveidota žūrija, speciālā balva tiks piešķirta fotokonkursa atbalstītāja VAS „Latvijas valsts meži” simpātijai, kā arī vortāla apmeklētāji tiek aicināti piedalīties darbu balsošanā, nosakot uzvarētājus.

Labāko darbu autori tiks apbalvoti ar atbalstītāju sarūpētām vērtīgām balvām. Konkursa uzvarētāju vārdi un darbi tiks publicēti vortālā www.latforin.info 2011. gada 9. novembrī.

 

Lasīt vairāk: Nolikums Fotokonkursam

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *