Valsts meža dienesta ģenerāldirektora amatā ieceļ Andi Krēsliņu

Valdība šodien Valsts meža dienesta (VMD) ģenerāldirektora amatā apstiprināja līdzšinējo dienesta Ziemeļaustrumu virsmežniecības virsmežzini un ģenerāldirektora pienākumu izpildītāju Andi Krēsliņu.

Rīkojums paredz, ka Krēsliņš ģenerāldirektora amatu ieņems līdz 2015.gada septembrim.

Krēsliņš VMD ģenerāldirektora amatā tika apstiprināts bez iebildumiem un diskusijām.

Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs (ZZS) šodien Ministru kabineta locekļus informēja, ka Krēsliņam atbalstu izteikuši visi virsmežziņi, arī sabiedriskās organizācijas izteikušas pozitīvu attieksmi pret viņa kandidatūru. Zemkopības ministrijas speciālisti uzskata, ka pārmaiņu periodā nebūtu pareizi atstāt VMD bez vadītāja un rīkot lielu konkursu.

Krēsliņš iepriekš strādājis par virsmežzini arī Alūksnes virsmežniecībā, viņam ir Latvijas Lauksaimniecības akadēmijas Mežsaimniecības fakultātes mežsaimniecības inženiera diploms.

Jau ziņots, ka Krēsliņa pārziņā būs plānotā VMD reorganizācija, kas paredz apvienot divu reģionālo līmeņu funkcijas un izdevumus vienā teritoriālajā struktūrvienībā, kā arī palielināt zemākstāvošo amatpersonu pilnvaras lēmumu pieņemšanā, nesamazinot to skaitu. Reforma paredz arī izlīdzināt VMD vienāda līmeņa amatpersonu darba noslogojumu un atalgojumu.

 

Avots: “Nozare.lv”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *