Izstādē “Vide un Enerģija” akcentēs valsts atbalstāmos energoapgādes risinājumus

No 20. līdz 23. oktobrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks 7. starptautiskā izstāde “Vide un Enerģija 2011”, kurā šogad tiks akcentēti valsts un ES fondu atbalsta mehānismi energoefektivitātes, vides tehnoloģiju un infrastruktūras uzlabošanā, ekoloģiskajā būvniecībā, pilsētvides veidošanā un atjaunojamās enerģijas resursu efektīvā izmantošanā.

Izstādes apmeklētāji ik dienu varēs iegūt nepastarpinātu informāciju no Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) speciālistiem un attiecīgās nozares uzņēmējiem par jaunākajiem tehnoloģiskajiem risinājumiem saules, vēja, biomasas un citu dabas resursu efektīvā pielietošanā mājsaimniecību energoapgādē Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta (KPFI) projekta ietvaros.

Izstādes ekspozīciju papildinās daudzveidīga semināru programma par aktuāliem energoefektivitātes, klimata pārmaiņu tehnoloģijām, to finansējumiem un ilgtspējīgas “zaļās” enerģijas jautājumiem, ko rīkos sadarbības partneri – VARAM un Rīgas Enerģētikas aģentūra.

Paralēli izstādei “Vide un Enerģija” izstāžu centrā Ķīpsalā no 20. līdz 23. oktobrim norisināsies arī izstāde “Māja. Dzīvoklis 2011”. Šai izstādē piedalīsies vairāk nekā 150 nozīmīgākie preču un pakalpojumu ražotāji, tiešie piegādātāji un konkurētspējīgākie tirgotāji no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Baltkrievijas, Polijas, Čehijas un Vācijas, piedāvājot apskatīt un iegādāties visas nepieciešamās lietas mājokļa uzlabošanai, sākot no praktiskām un saimniecībā noderīgām lietām, līdz mēbelēm, elektroprecēm un ekskluzīviem interjera priekšmetiem. Izstādē būs arī ļoti plašs apkures risinājumu piedāvājums – sākot ar malkas krāsnīm, granulu un gāzes apkures katliem, siltumsūkņiem un infrasarkanajiem sildītājiem, apsildāmajām grīdām līdz pat pievilcīgajiem biokamīniem. Savukārt ar savu jauno produktu sēriju un pirmo rūpnieciskā ozola un oša grīdas dēļu apdares tehnoloģiju Latvijā, izstādē iepazīstinās SIA “Amber Wood”.

Apmeklētāji izstādē varēs saņemt labākos cenu piedāvājumus no būvniecības, remonta, labiekārtošanas un interjera preču un pakalpojumu piedāvātājiem bez starpnieku uzcenojuma, kā arī izsmeļošas konsultācijas par materiālu izmantošanu, kvalificēta meistara izvēli un pašrocīgu remontdarbu veikšanu.

 

Avots:http://www.bt1.lv/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *