Seminārs “Kā efektīvi un videi draudzīgi apsaimniekot nelielu meža īpašumu?”

Sestdien, 2011. gada 22. oktobrī Vecumnieku novada Kurmenes pagasta meža īpašumā „Pūpoli” un Neretas novada Mazzalves pagasta meža īpašumā „Alksnāji” (bij. Aizkraukles rajons) notiks bezmaksas seminārs „Kā efektīvi un videi draudzīgi apsaimniekot nelielu meža īpašumu?”. Semināru rīko meža īpašnieks, mācīts mežkopis Raimonds Mežaks sadarbībā ar LLKC Meža pakalpojumu un konsultāciju centra Sēlijas nodaļu.

Seminārs sāksies pulksten 09:00 un tā pirmā daļa norisināsies meža īpašuma „Pūpoli” semināru zālē. Tajā gaidāma MKPC Sēlijas nodaļas vadītāja vietnieces Jekaterinas Blauas lekcija „Lauku attīstības programmas aktualitātes un pasākumi, ES un valsts finansējuma iespējas mežsaimniecībā”, Vecumnieku novada meža īpašnieku biedrības „Bārbele” vadītāja Jāņa Folkmaņa lekcija „Meža īpašnieku kooperācijas iespējas, MĪA „Bārbele” pieredze” un meža īpašnieka, mācīta mežkopja Raimonda Mežaka lekcijas „Nekailciršu meža apsaimniekošanas modelis, kā vidi saudzējošas meža apsaimniekošanas risinājums” un „Instrumenti un aprīkojums augsnes gatavošanai mazās platībās. Zemsedzes noplēsēji augsnes sagatavošanā”.

Semināra otrajā daļā paredzēts iepazīties mežā ar meža īpašnieka, mācīta mežkopja Raimonda Mežaka apsaimniekotajiem meža īpašumiem „Pūpoli” un „Alksnāji”. Lūgums semināra dalībniekiem līdzi ņemt pastaigai mežā piemērotu apģērbu un apavus, kā arī pasi, jo demonstrējumu teritorijas atrodas Lietuvas republikas pierobežas joslā.

 

Lasīt vairāk:www.laukutikls.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *