“Avoti SWF” sadarbībā ar IKEA nākamgad plāno kāpināt apgrozījumu līdz 16,4 milj.Ls

Masīvkoka mēbeļu ražotājs SIA „Avoti SWF”, kas kopš 1998. gada sadarbojas ar Zviedrijas mēbeļu un mājsaimniecības preču koncernu IKEA, šajā gadā no sadarbības ar IKEA plāno apgrozījumu 14 miljonu latu apmērā, informējis uzņēmuma īpašnieks un valdes priekšsēdētājs Uldis Misiņš.

1999. gadā apgrozījums no šīs sadarbības bija 1,13 miljoni latu, bet 2010. gadā tas sasniedza 12,6 miljonus latu. 2012. gadā plānotais apgrozījums ar IKEA ir 16,4 miljoni latu.

Kā galveno priekšrocību šai veiksmīgajai sadarbībai minēta stabilitāte. Šajā gadā uzņēmums ir sācis sadarbību arī ar starptautisko tirdzniecības grupu KINGFISHER. Tāpat šajā gadā uzņēmums turpina ražošanas telpu celtniecību un paplašināšanu, kas notiek Eiropas Reģionālās attīstības fonda programmas „Uzņēmējdarbība un inovācijas” ietvaros.

Projekta laikā SIA „Avoti SWF” iegādāsies jaunas iekārtas – divpusējo caurplūdes tipa apstrādes iekārtu, automātisko divpusējo formatēšanas un urbšanas līniju, iepakošanas līniju, skaidu nosūkšanas sistēmu, automātisko urbjmašīnu, profilēto mēbeļu detaļu apdares tehnoloģisko līniju, saspiesta gaisa kompresoru un iepakošanas līniju, lai varētu sākt jauna produkta – mēbeļu frontālo detaļu no masīvkoka rāmjiem un rāmju durtiņu ar pildņiem – ražošanu un eksportēšanu.

 

Avots:www.nekrize.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *