“BSW Timber” zāģētavas modernizācijā investēs vairāk kā 6 milj. sterliņu mārciņu

Lielbritānijas lielākais zāģmateriālu ražotājs “BSW Timber” gatavojas modernizēt vienu no savām sešām Lielbritānijā esošajām zāģētavām, investējot tajā vairāk nekā 6 miljonus sterliņu mārciņu (~4,8 miljonus latu).

Karlisles (Carlisle) zāģētava ir jaunākā “BSW Timber” ražotne, kas atrodas valsts centrālajā daļā. Šobrīd tās koksnes pārstrādes jauda ir 335 000 kubikmetru gadā; saražotās produkcijas apjoms – 188 000 kubikmetru gadā. Vairāku miljonu lielās investīcijas ļaus palielināt gan līdzšinējo zāģmateriālu ražošanas jaudu, gan produktivitāti.

Investīciju projekta ietvaros minētajā “BSW Timber” ražotnē plānots uzstādīt jaunu zāģmateriālu ēvelēšanas un šķirošanas līniju, kas ļaus kāpināt jaudu un nodrošināt plašāku piedāvāto sortimentu klāstu, jaunu biomasas apkures katlu un iekārtu, kas ļaus uzlabot koka palešu ražošanas efektivitāti.

“BSW Timber” prognozes attiecībā uz tirgus attīstību ir optimistiskas, tāpēc uzņēmuma vadība ir pārliecināta, ka šīs investīcijas nākotnē atmaksāsies.

Tāpat projekta realizācija pilsētā radīs jaunas darbavietas. Šobrīd Karlisles (Carlisle) zāģētavā nodarbināti 162 cilvēki un vēl aptuveni 650 – saistītajās nozarēs.

 

Lasīt vairāk:www.bsw.co.uk

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *