Dzinējmedību sezona atklāta. Atskats uz mednieku veikumiem un guvumiem

Laikraksts “Ludzas zeme” ziņo, ka dzinējmedību sezonas atklāšanā 1.oktobrī nomedīti četri vilki. Kā stāsta mednieki visos bijušā rajona novados, zvēru skaits medību platībās nav samazinājies. Kā pastāstīja Blontu mednieku kolektīva vadītājs Vasīlijs Stepanovs, jau pirmajā sezonas dienā mednieki redzējuši trīs aļņus, ir arī daudz mežacūku.

Medības šobrīd ir viens no tiem vaļaspriekiem, kas prasa arī prāvus materiālos ieguldījumus, bet mednieku skaits tomēr nesarūk. Visbiežāk to ģimenē pārmanto vairākās paaudzēs. Latvijā ar katru gadu ierodas arvien vairāk viesmednieku arī no ārzemēm. Viņus visvairāk saista neskartā daba lielās platībās – tas ārzemniekiem no valstīm, kur apsaimniekots vai katrs kvadrātmetrs, šķiet īpaša ekstra.

Savukārt „Liepājniekiem.lv” publicējis arī stāstu par mednieku veikumu – 49 šāvieni, kā arī astoņi brieži, četras mežacūkas un divas stirnas – tāda ir sestdienas bilance mednieku sporta kluba “Vaiņode” vīriem, kuri, tāpat kā mednieki daudzviet Latvijā, aizvadītās nedēļas nogalē pulcējās uz dzinēju medību sezonas atklāšanu.

 

Lasīt vairāk: www.allforhunt.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *