Viss būvniecībai, remontam un interjeram – izstādē “Māja. Dzīvoklis 2011”

Izstādē “Māja. Dzīvoklis 2011”, kas norisināsies  no 20. līdz 23. oktobrim Ķīpsalā, šogad piedalīsies vairāk kā 150 nozīmīgākie preču un pakalpojumu ražotāji, tiešie piegādātāji un konkurētspējīgākie tirgotāji no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Baltkrievijas, Polijas, Čehijas un Vācijas. Izstādes dalībnieki piedāvās apskatīt un iegādāties visas nepieciešamās lietas mājokļa uzlabošanai, sākot no praktiskām un saimniecībā noderīgām lietām, līdz mēbelēm, elektroprecēm un ekskluzīviem interjera priekšmetiem.

Izstādē apmeklētāji varēs saņemt labākos cenu piedāvājumus no būvniecības, remonta, labiekārtošanas un interjera preču un pakalpojumu piedāvātājiem bez starpnieku uzcenojuma, kā arī izsmeļošas konsultācijas par materiālu izmantošanu, kvalificēta meistara izvēli un pašrocīgu remontdarbu veikšanu.

Izstādē būs ļoti plašs apkures risinājumu piedāvājums – sākot ar malkas krāsnīm, granulu un gāzes apkures katliem, siltumsūkņiem un infrasarkanajiem sildītājiem, apsildāmajām grīdām līdz pat pievilcīgajiem biokamīniem. Šogad izstādē interesants būs arī piedāvājums mājas un dzīvokļa labiekārtošanai un interjera pārvērtībām. Mēbeļu un interjera veikals “Mūzas istaba” izstādē prezentēs ekskluzīvo guļamistabas kolekciju “Kamjo” no Zviedrijas un iepazīstinās ar 2011./2012. gada jaunākajām interjera tendencēm mājokļa iekārtošanā skandināvu stilā. Uzņēmums “Istra A” piedāvās plašu virtuves mēbeļu klāstu. Savukārt SIA “Amber Wood” izstādē iepazīstinās ar jauno produktu sēriju un pirmo rūpnieciskā ozola un oša grīdas dēļu apdares tehnoloģiju Latvijā, kas nodrošina industriālu augstvērtīgu, ekoloģisku eļļu uzklāšanu.

Izstādē piedalīsies arī viens no lielākajiem mēbeļu materiālu tirgotājiem Latvijā SIA „Attēls-R”, kas piedāvā laminētās kokskaidu plātnes, finierētās plātnes, MDF, neapstrādātās kokskaidu plātnes, galda virsmas, augstspiediena laminātu, akrila plātnes, u.c. materiālus.

 

Lasīt vairāk:www.bt1.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *