MKPC rīkotie bezmaksas semināri un apmācības meža īpašniekiem novembrī

Meža konsultāciju pakalpojumu centrs sadarbībā ar Valsts Lauku tīklu novembra sākumā meža īpašniekiem organizē vairākas bezmaksas apmācības un seminārus.

7. un 8.novembrī Neretas novadā notiks seminārs par meža apsaimniekošanu kā uzņēmējdarbības veidu, kur interesentiem tiks sniegta informācija par aktualitātēm grāmatvedībā un nodokļu politikā, kas attiecas uz lauku saimniecībām (t.sk. meža īpašniekiem), Lauku attīstības programmas aktualitātēm un pasākumiem, ES finansējuma iespējām mežsaimniecībā, kā arī citiem pieejamajiem finansējuma avotiem uzņēmējdarbības uzsākšanai un paplašināšanai.

4.novembrī Grobiņas novadā notiks seminārs par izmaiņām meža likumdošanā un Valsts meža dienesta struktūrā, kurā tiks skatīti arī jautājumi par lauksaimniecībā neizmantojamo zemju apmežošanu un meža atjaunošanu  pirmajā un otrajā gadā, aizsardzību pret pārnadžiem (preparāta Plantskid lietošana postījumu novēršanai) un apmežoto platību kopšanu otrajā ieaudzēšanas gadā.

9.novembrī Iecavas novadā paredzēts seminārs par labu un pārņemamu praksi lauksaimniecībā, mežsaimniecībā, tūrismā, uzņēmumu radīšanā, un meža ārstniecības augiem – veselībai un peļņai.

 

Lasīt vairāk:http://www.mkpc.llkc.lv/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *