Konkursa “Mūsu mazais pārgājiens” noslēguma pasākums Mežaparka estrādē

Jau par tradīciju kļuvušajā konkursā “Mūsu mazais pārgājiens” šogad piedalījās Latvijas vispārizglītojošo un profesionālo skolu skolēni, kā arī interešu izglītības pulciņi un mazpulki, kuri iepazinās ar meža daudzveidīgajām bagātībām un meža nozares devumam Latvijā.

Šogad konkursam tika iesūtīti 147 kolektīvu darbi: 41 darbs 1.-4.klašu grupā, 58 darbi 5.-9.klašu grupā, 7 darbi 10.-12.klašu un profesionālo izglītības iestāžu grupā, un 41 darbs interešu izglītības pulciņu un mazpulku grupā.

Konkursa komisija, kuras priekšsēdētājs ir rakstnieks un publicists Ēriks Hānbergs, pateicas visiem konkursa dalībniekiem par dalību un pauž prieku par māku saskatīt skaisto un interesanto, kā arī par vēlmi vairāk izzināt un ieraudzīt.

Šā gada 28.oktobrī Mežaparka estrādē (SIA “Rīgas Meži” telpās) Meža konsultāciju pakalpojumu centrs ar Meža attīstības fonda atbalstu organizē Zemkopības ministrijas organizētā konkursa “Mūsu mazais pārgājiens” noslēguma pasākumu.

Šogad konkurss „Mūsu mazais pārgājiens” notika piekto reizi. Iepriekšējos gados konkursa dalībnieki apzināja Latvijas mežos sastopamās dabas un kultūrvēsturiskās vērtības, iepazinās ar koksnes izmantošanas veidiem un ieguva plašākas zināšanas par meža nozari un tās nozīmi tautsaimniecībā. Tāpat dalība konkursā veicināja izpratni par klimata izmaiņām Latvijā un pasaulē un meža nozares devumu klimata izmaiņu mazināšanā.

 

Lasīt vairāk:www.zm.gov.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *