LVM kokmateriālu pārvadājumiem pa dzelzceļu papildus tērēs 210 216 latus

AS “Latvijas Valsts meži” (LVM) dzelzceļa transporta pakalpojumiem šogad tērēs papildus 210 216 latus, liecina Iepirkumu uzraudzības biroja interneta mājaslapā publicētā informācija.

Jau ziņots, ka martā tika noslēgts līgums par dzelzceļa transporta pakalpojumu sniegšanu 2011.gadā, uzglabājot, iekraujot, pārvadājot un izkraujot apaļos kokmateriālus, kurā uzvarēja vienīgā pretendenta, SIA “Baltic Transport Lines”, piedāvājums par 665 280 latiem. Arī šoreiz līgums slēgts ar “Baltic Transport Lines”, iepriekš nepublicējot paziņojumu par to.

Iepriekš paredzētais pamata apjoms bija 60 000 kubikmetru apaļo kokmateriālu.

Kā biznesa portālam “Nozare.lv” pavasarī stāstīja LVM starptautisko piegāžu loģistikas vadītājs Ivo Laktiņš, dzelzceļa pārvadājumi izvēlēti kokvedēju vietā, lai optimizētu izmaksas. “Līdz šim kokmateriālus vedām tikai ar kokvedējiem, taču tie pie zināma attāluma un apjoma zaudē savu efektivitāti,” skaidro Laktiņš. Pēc viņa teiktā, apaļkoki tiks pārvadāti no Rēzeknes un Daugavpils uz Rīgas ostu.

Kā ziņots, LVM šogad plāno par 20% mazāku apgrozījumu nekā pērn – 180 miljonus latu. LVM pērn strādājis ar 215,97 miljonu latu apgrozījumu un nopelnījis 78,32 miljonus latu.

 

Avots: “Nozare.lv”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *