No 1.novembra sākusies kampaņa Latvijas produktu popularizēšanai

No 1. novembra Latvijā norisināsies visaptveroša kampaņa Latvijas vietējo produktu iepazīšanai, popularizēšanai un izcelšanai, tādējādi atbalstot vietējos ražotājus un pakalpojumu sniedzējus, kā arī Latvijas ekonomiku kopumā. Kampaņas laikā paredzēts pastiprināti informēt Latvijas iedzīvotājus par precēm un pakalpojumiem, kas ir ražoti Latvijā. Uzņēmumi, kas pieteikušies dalībai informatīvajā kampaņā, iepazīstinās patērētājus ar savu produkciju, apstiprinot tās kvalitāti un izcelsmi. Galvenās aktivitātes plānotas ar mērķi veicināt vietējo uzņēmumu produkcijas atpazīstamību, kā arī informēt iedzīvotājus, ka, izvēloties Latvijas preci, ieguvējs ir ražotājs, patērētājs un Latvijas valsts kopumā.

Šobrīd Latvijas vietējiem uzņēmumiem, iespējams, vairāk nekā jebkad nepieciešams atbalsts. Un cilvēki ar prieku izvēlas vietējos produktus, ja tos atpazīst veikalu plauktos. Lai Latvijā ražoto padarītu pamanāmāku, birojs Latvijas Produkts izstrādājis preču zīmi, ar kuru marķētie produkti dod garantiju vietējai izcelsmei un kvalitātei.

Kampaņas ietvaros drīzumā tiks atvērta arī interneta vietne, kur pieejama informācija par uzņēmumiem, to produktiem, kas izvēlējušies piedalīties kampaņā. Tāpat tiks organizētas dažādas produktu degustācijas un citas akcijas, kuru ietvaros cilvēki varēs iepazīt Latvijā ražotus produktus, iepazīties ar sniegtajiem pakalpojumiem un uzzināt daudz ko jaunu.

 

Avots:www.reitingi.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *