Pieaugot pasūtījumu apjomiem, “Daiļrade koks” reanimē mēbeļu ražošanu Tukumā

SIA “Tukuma mēbeles”, kas 100% pieder Latvijas mēbeļu ražošanas uzņēmumam SIA “Daiļrade koks”, ir iegādājusies no AS “Swedbank” mēbeļu rūpnīcu “Sāga” Tukumā. Plānots, ka rūpnīca darbu atsāks jau novembrī. Savā piedāvājuma klāstā papildus masīvkoka un korpusa mēbelēm jaunajā rūpnīcā uzņēmums sāks ražot arī jaunu produktu – liekti līmētās mēbeles.

Pirmajā darbības gadā “Tukuma mēbeles” plāno izveidot līdz 200 darbavietām, kļūstot par vienu no lielākajiem darba devējiem Tukuma rajonā. Nākotnē darba vietu skaitu ražotnē plānots palielināt līdz 250.

“Pieaugot pasūtījumu apjomiem, jutām, ka klientu ir vairāk, nekā spējam tehnoloģiski nodrošināt, tāpēc arī tika pieņemts lēmums par vēl vienas rūpnīcas iegādi. Ar šo soli paplašinām produkcijas klāstu, stiprinām savu konkurētspēju un kļūstam nopietns spēlētājs jau Baltijas līmenī,” stāsta Andris Jansons, SIA „Daiļrade koks” valdes priekšsēdētājs. “Patlaban jau ir notikušas sarunas ar jauniem potenciāliem pasūtītājiem, kas izrāda lielu interesi. Plānojam, ka pirmā produkcija jauniegādātajā rūpnīcā būs gatava jau novembrī. Iepriekšējais īpašnieks – banka ir rūpīgi saglabājusi visu rūpnīcas aprīkojumu, kas ir nepieciešams ražošanas procesam, līdz ar to praktisku darbu var atsākt ātri.”

“Esam gandarīti, ka ilgstošais investora piesaistes darbs ir vainagojies ar panākumiem un rūpnīca atsāks darbu. Galvenais mērķis ir sasniegts – rūpnīca atgriežas ekonomikas apritē un darbavietas būs atjaunotas. Rūpnīcas jaunais īpašnieks ir konkurētspējīgs, eksportējošs Latvijas uzņēmums ar labu reputāciju, novēlu viņam panākumus!” saka Danils Ruļovs, Swedbank valdes loceklis.

 

Avots: www.db.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *