Studentu dienās Jelgavā norisināsies unikāls projekts “MammaDaba olimpiāde”

Strauji tuvojas brīdis, kad atkal studentu galvaspilsētā – Jelgavā – ieradīsies vairāki tūkstoši studentu, lai kopīgi svinētu “Studentu dienas 2011”. Ar šī gada svētku moto “Studenti liek pasaulei griezties” daudzpusīgi pasākumi norisināsies 14., 15. un 16.novembrī.

Bagātīgajā kultūras, sporta, izglītojošo un izklaides pasākumu vidū 15.novembrī Latvijas Lauksaimniecības universitātes Meža fakultātē (Akadēmijas iela 11, Jelgava) no plkst.: 18:00 līdz 00:00 norisināsies unikāls dabas cienītāju projekts „MammaDaba olimpiāde”, kur studentiem un vecāko klašu skolēniem būs iespēja izglītoties semināros par ekoloģiju un piedalīties atjautības uzdevumos.

Šo olimpiādi kā daļu no „Studentu dienas 2011″ projekta organizē Latvijas Lauksaimniecības universitātes Studentu pašpārvalde sadarbībā ar AS „Latvijas valsts meži”.

Projekta mērķis ir aizraujoši un interaktīvi izglītot jauniešus – studentus par dabu un norisēm tajā, kā arī popularizēt zaļo dzīvesveidu un atgādināt jauniešiem par Latvijas bagātībām. Pasākumā var piedalīties ikvienas Latvijas augstskolas studentu un vidusskolas skolēnu komandas, kuru dalībnieki sasnieguši 18 gadu vecumu. Komandu veido studenti un skolēni 5 cilvēku sastāvā. Uz pasākumu tiks aicinātas 15 komandas, kuras pirmās iesūtīs pieteikuma anketu. Komandas var pieteikties līdz 11.novembrim, nosūtot pieteikuma anketu (mājas lapā: www.studentudienas.lv) uz e-pastu: studentudienas2011@gmail.com.

 

Avots:www.llusp.lv

MammaDaba Olimpiādes nolikums un pieteikuma anketa

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *