Latvijas dizaina zīmols GROOBE radījis pirmo mēbeļu kolekciju “EQUUS”

Dizaina zīmols GROOBE radījis savu pirmo kolekciju – mēbeļu konstruktoru “EQUUS”. Tas ir unikāls mēbeļu dizaina risinājums, kas ļauj katram pašam no atsevišķām, dizainiski vienotām oškoka detaļām izveidot savai telpai un tās raksturam piemērotu mēbeli. Mēbeļu kolekcijā ietilpst dažāda garuma, augstuma, platuma soli, galdi, plaukti, steķi, garderobes priekšmeti (pakaramais un lādes), kā arī virtuves iekārta. 

Kolekciju “EQUUS” raksturo mēbeļu viegla pārvietojamība, to ergonomiskums, vietējo kokmateriālu apdomīgs patēriņš, mašīnapstrādes precizitāte ar roku darba pēcapstrādes kvalitāti, multifunkcionalitāte. Nevienā no mēbeļu savienojuma vietām netiek izmantota līme vai skrūves, bet tā vieta tiek izmantota sentēvu metode – bezdelīgu astes salaiduma princips. Tas ļauj strādāt ar dabisku kokmateriālu, kas ir pārstrādājams un videi draudzīgs resurss, ar atbildību izturoties gan pret resursu ilgtspēju, gan pret cilvēka dzīves telpu.

Kolekcija “EQUUS” ir aplūkojama arhitektūras un dizaina platformā galerijā OSIS (skvērā, iepretim Latvijas Nacionālajai operai, Aspazijas bulvārī 3, Rīgā) katru dienu no plkst. 11.00 līdz plkst. 19.00.

 

Avots: www.diena.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *