MKPC organizētie bezmaksas semināri meža īpašniekiem novembrī

Meža konsultāciju pakalpojumu centrs sadarbībā ar Valsts Lauku tīklu meža īpašniekiem novembrī organizē vairākus bezmaksas seminārus. Interesenti aicināti pieteikt savu dalību iepriekš.

22.novembrī plkst. 9:30 Alūksnes novadā notiks seminārs „Aktualitātes lauku un mežu apsaimniekošanā, jaunaudžu un lauksaimniecības kultūru aizsardzībā pret meža dzīvnieku postījumiem”. Seminārā tiks stāstīts par Hipotēku bankas piedāvātajām atbalsta programmām uzņēmējiem, Lauku attīstības programmas aktualitātēm un pasākumiem, kā arī par aizsarglīdzekļu pielietošanu meža un lauksaimniecības kultūru aizsardzībā, iespējamo sadarbību ar medību kolektīviem, meža dzīvnieku skaita līdzsvaru, meža dzīvnieku piebarošanu ziemas periodā un tās nozīmi dzīvnieku skaita saglabāšanā.

24.novembrī plkst. 9:00 Rēzeknē notiks seminārs par izmaiņām meža likumdošanā un Valsts meža dienesta struktūrā, 25.novembrī – par grozījumi Meža likumā (Vecumnieku novadā), 7.decembrī – par uzņēmējdarbību meža un lauku īpašumu apsaimniekošanā, pieejamo atbalstu un nodokļiem (Pļaviņu novadā). Savukārt 25.novembrī Kuldīgas kultūras centrā plānotas bezmaksas apmācības par mežaudžu veselību, kas ir viens no pamatnosacījumiem kvalitatīvu kokmateriālu ieguvei.

 

Lasīt vairāk:www.mkpc.llkc.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *