Pedagogi aicināti pieteikties kursiem par ilgtspējīgu meža apsaimniekošanu

Visiem pedagogiem, kurus saista vides izglītība, šogad ir iespēja veselīgā un dabiskā vidē apgūt bezmaksas 12 stundu tālākizglītības programmu “Pedagogu profesionālās kompetences pilnveide vides izglītībā par ilgtspējīgu meža apsaimniekošanu”.

Norises vieta un laiks: 2012. gada 4. – 6. janvāris, ar pirmo dienas daļu “Meža un koksnes produktu pētniecības un attīstības institūtā” (MeKA), bet otro – ekspedīciju mežā!

Kursiem var pieteikties jebkurš vispārējās izglītības pedagogs, aizpildot pieteikuma anketu un nosūtot to līdz 2011. gada 10. decembrim uz e-pastu: sigita.tunkele@e-koks.lv . Kursu programma tiek apgūta klātienē vienā no trim dienām no 2012. gada 4. – 6. janvārim (dalībnieki pieteikuma anketā var norādīt viņiem vēlamo kursu datumu). Apstiprinātais kursu dalībnieku saraksts tiks izsūtīts visiem pieteikumu iesniedzējiem uz e-pastu līdz 16. decembrim. Dalības un ēdināšanas maksu kursos sedz AS “Latvijas valsts meži”. Dalībniekiem pašiem sev jānodrošina transports līdz organizētajam autobusam Rīgā, Kristapa ielā 30.

Dalībnieku skaits ir ierobežots, tāpēc priekšroka dalībai kursos tiks dota skolotājiem:

  • kuri var labāk nodrošināt un pamatot (pieteikuma anketā) kursu programmas saikni ar savu mācību priekšmetu;
  • kuri iepriekš nav piedalījušies AS “Latvijas valsts meži” organizētos kursos vai nometnēs;
  • kuri apmāca vairāk bērnu.

Šādi kursu skolotājiem notiek jau otro reizi – pirmajos kursos 2011. gada skolu rudens brīvlaikā piedalījās 132 skolotāji no visas Latvijas, kad pirmā dienas daļa tika organizēta Valsts Mežzinātnes institūtā „Silava”.

Kursu programmu piedāvā Meža un koksnes produktu pētniecības un attīstības institūta Tālākizglītības centrs sadarbībā ar AS “Latvijas valsts meži”.

 

Pieteikuma anketa

Pielikums pedagogu tālākizglītības programmas pieteikumam

Kursu vienas dienas programma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *