Nozares pārstāvji aicināti pieteikt dalību izstādē “Mežs un Koks 2012”

Lai sniegtu iespēju sekot līdzi meža nozares attīstības tendencēm, izmantojamo tehnoloģiju attīstībai, koksnes un tās produktu praktiskai pielietojamībai, kā arī iepazīties ar nozares aktualitātēm, Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā 2012. gadā no 19. līdz 22. aprīlim jau divpadsmito reizi notiks starptautiskā mežsaimniecības un koksnes produktu izstāde – forums “MEŽS UN KOKS”. Iepriekšējo izstāžu apkopotie rezultāti liecina, ka šāds visaptverošs meža un kokapstrādes nozares pasākums ir kļuvis par nozīmīgu nozares notikumu. Tā izaugsme pierāda, ka izstādei ir liels potenciāls, jau nostiprinātas tradīcijas un atdeve no profesionālo institūciju un asociāciju atbalsta.

Pārmaiņas pasaules ekonomikā ienes daudz izaicinājumu un iespēju mežsaimniecības un koksnes apstrādes nozarē un ir stimuls jauniem projektiem un jau esošo attīstībai.

Dalība izstādē „Mežs un Koks” nozares pārstāvjiem sniedz lielisku iespēju apzināt nozares tendences un jaunas tirgus nišas, nodibināt tiešus kontaktus ar nozares profesionāļiem no Latvijas un ārvalstīm, demonstrējot iekārtas darbībā un prezentējot savas preces un pakalpojumus.

Tā kā „Mežs un Koks” apmeklē mežu īpašnieki, mežizstrādes uzņēmumu vadītāji, speciālisti, valsts, pašvaldību un nevalstisko organizāciju pārstāvji, dalība izstādē sniedz ātru atdevi un nodrošina precīzas, ieinteresētas mērķauditorijas tiešu uzrunāšanu.

Vienlaikus ar izstādi „Mežs un Koks 2012″ norisināsies 8. starptautiskā medību, inventāra un medību saimniecības izstāde “Medības 2012”, 16. dārza un floristikas izstāde “Dārzs. Flora 2012” un 10. starptautiskā lauksaimnieciskās ražošanas un infrastruktūras izstāde “Rigaagro 2012”.

 

Avots:http://www.bt1.lv/bt1/mk/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *