Norvēģi izrāda lielu interesi par “Dendrolight Latvija” un “Arbo” produkciju

No š.g. 19. līdz 23. oktobrim Lillestremu (Norvēģijā) notika lielākā starptautiskā būvniecības un būvmateriālu ražotāju izstāde “Bygg Reis Deg 2011”, kas norisinās reizi divos gados kopš 1954.gada.

Šā gada izstādē piedalījās 470 uzņēmumi no 15 pasaules valstīm, iepazīstinot izstādes apmeklētājus ar jaunākajiem sasniegumiem celtniecībā un būvniecībā. SIA „Dendrolight Latvija” un vēl 6 Latvijas uzņēmumus kopējā Latvijas stendā pulcēja Latvijas Investīciju un Attīstības Aģentūra (LIAA).

Interese par DendroLight® materiālu nerima līdz pat pēdējai izstādes stundai. Par to liecina gandrīz 500 izdalītie bukleti un vairāki simti paraudziņu, kuri tika izķerti pirmajās trīs dienās. Izstādes apmeklētāji tika iepazīstināti ar DendroLight® galvenajiem produktiem – šūnmateriālu, 3-kāršo plati, durvju plati un būvbloku. Būvbloks izpelnījās īpašu uzmanību izstādes tematikas dēļ.

Vislielāko interesi izrādīja Norvēģijas ražotāji un celtnieki, taču par DendroLight®  produktiem interesējās arī apmeklētāji no Zviedrijas, Dānijas, Polijas, Lietuvas un pat mūsu pašu Latvijas. Jau izstādes laikā ar vairākiem desmitiem pārstāvju aizvadītas pārrunas par sadarbības iespējām un produktu iegādi.

Aktīvu interesi norvēģi izrādīja arī par SIA „Arbo” piedāvāto produkciju – tās augstās kvalitātes dēļ un tādēļ, ka uzņēmums gatavs eksportam. Tāpat uzņēmuma uzticamību radīja garais atsauksmju saraksts no ārvalstu patērētājiem.

Latvijas ekspozīcijas stends sadarbībā ar LIAA tika finansēts no Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) Ārējo tirgu apgūšanas atbalsta programmas projekta „Nozaru nacionālie stendi starptautiskajās izstādēs ārvalstīs un eksporta konsultācijas” ietvaros.

 

Avots:www.dendrolight.lv

http://www.arbo.lv/site/102841

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *