Veiksmīgi turpina attīstīties Eksportpadomes digitālais albums LATVIA EXPORT

Latvijas Eksportpadomes digitālais albums LATVIA EXPORT, kas atrodams portālā www.latvia-export.eu turpina veiksmīgi attīstīties, tā dalībniekiem – Latvijas uzņēmumiem regulāri saņemot sadarbības piedāvājumus no ārvalstīm, informē Latvijas Eksportpadomes pārstāvis Jānis Āboliņš.

Šī albuma mērķis ir attīstīt ārējo tirdzniecību un informēt par Latvijas uzņēmumiem, kuri eksportē vai apsver domu eksportēt savu preci vai pakalpojumu un veidot savstarpējas sadarbības iespējas, kā arī popularizēt Latvijas ražotāju tēlu ārvalstīs.

Produktu marķēšanai Latvijas Eksportpadome piedāvā arī iespēju izvēlēties preču zīmi “Quality Product of Latvia”, lai tādējādi patērētājus ārvalstīs informētu par produktu grupu, kas ražoti Latvijā. “Quality Product of Latvia” piešķir produktiem pievienoto vērtību, kā arī veicina uzņēmumu atpazīstamību un pieejamību ārvalstu patērētājiem.

Jāatzīmē, ka Latvijas Eksportpadome cieši sadarbojas arī ar tādiem medijiem kā Bizness.lv, Today.lv un Eksports.lv, kas vēl plašāk dod iespēju izplatīt informāciju par vietējiem uzņēmumiem – eksportētājiem kā vietējā tirgū, tā arī ārvalstīs.

Pieteikumu dalībai LATVIA EXPORT 2012, Latvijas Eksportpadome aicina iesūtīt līdz š.g. 30. novembrim.

 

 

Lasīt vairāk: “Pieaug interese par Latvijas uzņēmumiem”

LATVIA EXPORT dalībnieka anketa

Latvijas Eksportpadomes biedra anketa

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *