MKPC aicina uz bezmaksas apmācībām un semināriem meža īpašniekiem

Meža konsultāciju pakalpojumu centrs sadarbībā ar Valsts lauku tīklu organizē bezmaksas apmācības un seminārus meža īpašniekiem par dažādām tēmām.

7.decembrī tiek rīkoti divi semināri: Pļaviņu novada Vietalvas pagastā notiks seminārs par uzņēmējdarbību meža un lauku īpašumu apsaimniekošanā, pieejamo atbalstu un nodokļiem, savukārt Talsos – seminārs par Lauku attīstības programmas aktualitātēm un pasākumiem meža apsaimniekošanā.

Apmācības par meža dzīvnieku nodarīto postījumu mežam un lauksaimniecībai novēršanas iespējām plānotas 9. un 10. decembrī Dagdas novada Andrupenes pagastā. Apmācībās MKPC Dienvidlatgales nodaļas vadītājs Jānis Dzalbs stāstīs par faktoriem, kas veicina meža dzīvnieku postījumus, kārtību, kādā nosaka materiālo zaudējumu apjomu un nodarīto materiālo zaudējumu apmēra noteikšanu un aprēķināšanu. Savukārt LVMI „Silava” pētnieks Jānis Baumanis pastāstīs par meža dzīvnieku postījumu samazināšanas un novēršanas metodēm, pareizu pārnadžu populācijas dzimuma un vecuma struktūras veidošanu, u.c.saistītiem jautājumiem.

 

Lasīt vairāk:http://www.mkpc.llkc.lv/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *