Kā ārējo tirdzniecību organizēt uz tālāko no Ziemeļvalstīm – Norvēģiju?

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK), eksporta konsultāciju uzņēmuma “GatewayBaltic” un “DNB Bankas” organizētā diskusiju cikla Eksporta Rīti ietvaros šodien, 1.decembrī, LTRK Namā norisinās saruna par to, kā ārējo tirdzniecību organizēt uz tālāko no Ziemeļvalstīm – Norvēģiju.

Par priekšrocībām, ko sniedz Norvēģijas atrašanās ārpus eiro zonas, ar uzņēmējiem diskutēs “DNB bankas” ekonomikas eksperts Pēteris Strautiņš, savukārt praktiskajā pieredzē biznesa attiecību veidošanā starp Norvēģiju un Latviju dalīsies SIA “Husvik” valdes priekšsēdētājs Peters Lundebijs. Tāpat diskusijas laikā tiks veikts kopējais Norvēģijas ekonomikas apskats, diskutēts par to, ko norvēģi sagaida būvniecības jomā un kādas ir perspektīvas Latvijas uzņēmējiem, kā arī par to, kādas ir atšķirības Latvijas un Norvēģijas biznesa kultūrās.

Eksporta Rīti tiek organizēti ar mērķi veicināt diskusijas par Latvijas uzņēmumu eksporta pieredzi un iespējām. Katrs Eksporta Rīts ir veltīts konkrētai tēmai – aktualitātēm eksporta tirgu apguvē, problēmu risināšanai, vai orientēts uz specifiskas nozares eksporta potenciāla analīzi. Eksporta Rītā ir iespēja tikties 12 – 15 Latvijas uzņēmumiem, kas savā starpā dalās pieredzē, diskutē par sev aktuāliem jautājumiem, smeļas idejas un iedvesmu ikdienas darbu organizācijai.

SIA „Husvik” ir koka paneļu māju ražotne, kuru 2006. gadā nodibināja norvēģu uzņēmēji. Uzņēmums strādā, ievērojot Norvēģijas māju celšanas standartus un saviem klientiem piedāvā pilnu ciklu –  sākot ar plānošanu, projektēšanu, ražošanas procesu un māju montāžu būvlaukumā. Šogad „Husvik” produktiem piešķirts SINTEF sertifikāts – dokuments, kas apliecina produkta kvalitāti.

 

Avots:www.chamber.lv

http://www.husvik.lv/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *