Koka konstrukciju māju būvētāja “Super Bebris” līdzšinējais veikums un nākotnes ieceres

Lai gan Latvija ir ar mežiem un koksni bagāta valsts, koka māju īpatsvars Latvijā ir ļoti neliels. Viens no uzņēmumiem, kurš veic koka konstrukciju māju būvniecību, ir Limbažu novada uzņēmums „Super Bebris”, kurš Latvijas tirgū zināms nu jau vienpadsmito gadu.

„Super Bebris” ir vienīgais uzņēmums Latvijā, kurš attiecībā uz nekustamo īpašumu sniedz pilnu pakalpojumu paketi, sākot no projekta un ēkas pamatiem, līdz pat iekšējai apdarei un iekārtojumam, kā arī turpina mājas apsaimniekošanu arī pēc tās nodošanas ekspluatācijā.

Viens no skaistākajiem uzņēmuma īstenotajiem projektiem ir Vācu kalnu ciemats, kas atrodas Salaspils novadā, Mazās Juglas krastos. Pagaidām tajā ir koka vienstāvu un divstāvu daudzdzīvokļu māju apbūve, bet nākamvasar ieplānots būvēt trīsstāvu daudzdzīvokļu māju, kas arī tiks izgatavota no koka konstrukcijām. Šajā mājā pamatā būs divistabu dzīvokļi, kas tiks piedāvāti īres tirgū.

Viens no populārākajiem uzņēmuma produktiem ir tā sauktā ekonomiskās klases māja, kas kopā ar pamatiem, pilnībā ierīkotām komunikācijām, iekšējo apdari un iekārtojumu, izmaksā 34 tūkstošus latu. Šādas mājas var iegādāties arī Latvijā, šogad vien ir uzstādītas 75 šādas mājas un pieprasījums pēc tām saglabājas ļoti augsts.

 

Lasīt vairāk:www.zinas.nra.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *