LOGSET pārstāvis Latvijā “Baltic FCS” turpina papildināt piedāvājuma sortimentu

Latvijas mežizstrādātājiem SIA “Baltic FCS” ir labi zināms kā LOGSET oficiālais pārstāvis Latvijā. Tomēr ne visi zina, cik plašā spektrā uzņēmums piedāvā rezerves daļas, aksesuārus un cita veida meža tehniku, kuru klāstu uzņēmums īpaši pieaudzējis pēdējā gada laikā un nemitīgi turpina papildināt. Lai precīzāk atspoguļotu arvien pieaugošo „Baltic FCS” piedāvājumu, uzņēmuma interneta vietne guvusi jaunu, pievilcīgāku izskatu, un operatīvi tiek papildināta ar jauniem piedāvājumiem.

„Baltic FCS” piedāvājuma saraksts jau patlaban ir pietiekami garš, lai mežizstrādes uzņēmumam nevajadzētu vajadzīgās detaļas meklēt pa visu pasauli – IGGESUND FOREST harvesteru sliedes un ķēdes, divu Zviedrijas ražotāju – HSP Grippen un tagad arī HULTDINS satvērējkausi, marķējamās krāsas Jarmat no Somijas, OLOFSFORS kāpurķēdes, ķēdes un to remontkomplekti, COLOR MARK fluorescējošās marķējamās krāsas, LED darba gaismas lukturi, Neste eļļas un smērvielas, tandēmu gultņi visu ražotāju meža mašīnām, sūkņi un motori hidraulikai, EXPANDER tapas, OTL JAROCIN meža augsnes gatavotāji, KRONOS piekabes un manipulatori, SYSTEM EDSTROM plauktu sistēmas automašīnām, u.c.

No šā gada uzņēmums pa tiešo no rūpnīcas uzsācis arī NOKIAN meža mašīnu riepu piegādes, kā arī Markusson harvestera ķēžu asināšanas iekārtas, kas pēc pārstāvju teiktā salīdzinot ar citu ražotāju analogiem ir vairākas reizes lētākas, bet kvalitātes un veiktspējas ziņā no tiem nebūt neatpaliek. Kā jaunumu tirgū nedrīkst nepieminēt arī holandiešu ražotāja NORTH SEA harvesteru ķēžu eļļas, kas tiek piedāvātas divās versijās – vasarai vai ziemai, tādējādi nodrošinot labākas viskozitātes īpašības jebkuros laika apstākļos. Sekojot globālajām tendencēm, „Baltic FCS” piedāvā arī tehniku bioenerģijas materiālu ieguvei – ne tikai lielāko ražotāju zaru kausus, bet arī BILKE malkas skaldītājus un NAARVA enerģijas materiālu kniebējgalvas. Piedāvājuma sortimentā ir arī OTL JAROCIN cirsmu atlieku frēzes kombinācijā ar bunkuru, ko lietderīgi izmantot aizaugušās lauksaimniecības zemēs un cirsmu atlikumu savākšanai, lai materiālu nevis vienkārši izbērtu zemē, bet iegūto mulču savāktu, veidotu kompostu un izmantotu bioenerģijas ieguvei.

Kā atklāja „Baltic FCS” valdes priekšsēdētājs Ainars Paškovskis, jau tuvākajā nākotnē uzņēmums plāno piedāvāt vēl vienu jaunumu Latvijas tirgū – MALWA mini forvarderus, harvesterus un bioharvesterus. Šādas mašīnas ir kompaktas, vieglas, ekonomiskas, labi pārvietojas slapjās cirsmās, kas pamatā paredzētas darbam privāto īpašnieku mežos – kopšanas, sanitārajās cirtēs un cirsmās ar vājas nestspējas augsnēm, kā arī bioenerģijas izejmateriālu sagatavošanai un transportēšanai līdz krautnēm. Kā stāsta uzņēmuma vadītājs, pieprasījums pēc šādas tehnikas Skandināvijā pēdējā laikā piedzīvojis dramatisku pieaugumu – patlaban ražotāji nespējot saražot tehniku tik lielos apjomos, cik ir pirkt gribētāju, un uz pasūtījumu piegādēm nākas gaidīt veselu gadu.

Runājot par pašu LOGSET rūpnīcu, uzņēmums ir veiksmīgi pārvarējis grūtos krīzes laikus, ko apliecina šogad rūpnīcā saražoto meža mašīnu skaits – 115. Ja ņem vērā, ka pat labākajos pirmskrīzes laikos šis skaitlis bija tikai aptuveni par 10 lielāks, tas liecina ne vien par izaugsmi, bet arī uzlaboto efektivitāti ražotnē, ņemot vērā, ka darbinieku skaits rūpnīcā tagad ir uz pusi mazāks. Bez tam pa šo laiku ražotājs ir veicis LOGSET mašīnu modernizāciju. Kā galvenos jaunumus šogad var minēt pilnīgi jaunas harvesteru darba galvu sērijas ieviešanu – TH (Titan Head), kā arī jaunas harvesteru uzmērīšanas sistēmas TOC-MD ieviešanu, kura patlaban tiek adaptēta Latvijas prasībām.

 

Avots:www.mezaavize.lv

www.balticfcs.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *