Meža nozares inovatīvo biznesa ideju konkurss LLU Meža fakultātes studentiem

Latvijas Lauksaimniecības universitātes Meža fakultāte sadarbībā ar Latvijas Kokrūpniecības federāciju izsludinājusi konkursu inovatīvu meža nozares biznesa ideju izstrādei. Konkursā aicināti piedalīties LLU Meža fakultātes bakalaura un maģistra programmu studenti.

Konkursa mērķis ir veicināt jaunu produktu, risinājumu un tehnoloģiju izstrādāšanu meža nozarē, padarot Latvijas mežrūpniekus konkurētspējīgākus pasaules mērogā un veicinot koksnes produkcijas plašāku izmantošanu.

Lai arī konkursa nolikums neierobežo pretendentu tiesības izstrādāt projektu jebkurā ar meža nozari saistītā sfērā, Latvijas Kokrūpniecības federācija cer ieraudzīt interesantas idejas tieši dēļu un blakusproduktu pārstrādei augstākas pievienotās vērtības produktos.

„Mēs vēlamies savus studentus motivēt domāt praktiski un globāli, lai pēc universitātes absolvēšanas viņiem jau būtu skaidra turpmākās darbības vīzija, lai viņi būtu gatavi cīnīties par savām idejām un, lai viņiem būtu pieredze apjomīgu projektu izstrādē,” norāda LLU Meža fakultātes dekāns Dagnis Dubrovskis.

Savas biznesa idejas var iesniegt līdz 2012.gada 20.janvārim, savukārt uzvarētāji tiks paziņoti 2012.gada 30.martā. Labākās biznesa idejas un biznesa plāna autors saņems naudas balvu 1000 LVL apmērā, savukārt nākamo divu labāko ideju autori balvā saņems 500 LVL.

 

Avots:www.mf.llu.lv

KONKURSA NOLIKUMS: http://www.mf.llu.lv/uploads/File/katedra/Konkursa_nolikums.pdf

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *