SIA “Tukuma mēbeles” atsāk ražošanu mēbeļu rūpnīcā “Sāga”

Mēbeļu ražotājuzņēmums “Tukuma mēbeles” sācis ražošanu “Sāgas” mēbeļu rūpnīcā, pastāstīja “Tukuma mēbeļu” izpilddirektors Eduards Rabčevskis.

“Uzņēmumā ražošana tiek dalīta divos cehos – liekti līmēto mēbeļu cehā, kur pagaidām notiek sagatavošanās darbi un ražošanu varētu sākt decembra vidū, kā arī masīvkoka un korpusa mēbeļu cehā, kur ražošana jau ir sākta,” viņš teica.

Rabčevskis arī sacīja, ka potenciālie pasūtītāji izrāda lielu interesi par uzņēmuma saražoto produkciju. “Interese ir ļoti liela. Atgriežas bijušie rūpnīcas “Sāga” klienti, ir nākuši klāt jauni. Pašlaik notiek pārrunas ar daudziem, un viņi izrāda interesi par rūpnīcu, brauc, skatās iekārtas un vērtē, ko mēs ar tām varam saražot,” klāstīja Rabčevskis.

Mēbeļu rūpnīcu “Sāga” no “Swedbank” nopirka mēbeļu rūpnīcas “Daiļrade koks” meitasuzņēmums “Tukuma mēbeles”, lai paplašinātu ražošanu un produkcijas klāstu. Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa 2009. gada oktobrī pasludināja “Sāgas” maksātnespēju. “Sāga” 2009. gada novembrī pārtrauca darbību gan Tukuma, gan Mālpils ražotnēs.

 

Avots: “Latvijas Avīze” (01.12.2011)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *