Aicina pieteikt dalību starptautiskajā izstādē “Interior Lifestyle Tokyo 2012”

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra aicina pieteikties dalībai LIAA organizētajā kopstendā starptautiskajā interjera dizaina priekšmetu izstādē „Interior Lifestyle Tokyo 2012″, kas norisināsies Japānā, nākamā gada 6. – 8. jūnijā.

“Interior Lifestyle Tokyo” (www.interior-lifestyle.com) ir viena no vadošajām un nozīmīgākajām interjera dizaina priekšmetu izstādēm Āzijas valstīs, kur tiek prezentētas jaunākās interjera dizaina tendences un kur vienkopus tiekas ražotāji, dizaineri un tirgotāji. Izstādē ik gadus redzams viss jaunais, kas parādījies pasaules tirgū plaša patēriņa, tekstila un interjera dizaina jomā.

Pagājušajā gadā šo izstādi apmeklēja 24 085 apmeklētāju no 20 valstīm – gan dizaina un arhitektūras salonu īpašnieki un dizaina profesionāļi, gan vairumtirgotāji, mazumtirgotāji, aģenti, dizaineri, arhitekti un citi interesenti. Saskaņā ar izstādes organizatoru rīcībā esošo informāciju, vairāk kā 70% apmeklētāju bija lēmuma pieņēmēji, kas veic pasūtījumus un plāno iepirkumus.

Šā gada izstādē piedalījās 521 dalībnieks no 16 pasaules valstīm. Kopā ar vēl 8 uzņēmumiem no Latvijas, izstādē “Interior Lifestyle Tokyo 2011” piedalījās arī “Foldlife”, prezentējot eko dizaina kartona mēbeles un izstrādājumus.

Paredzams, ka 2012.gada izstāde, saistībā ar ekonomikas un ražošanas atveseļošanos Eiropā un pasaulē, pārspēs iepriekšējo gadu gan dalībnieku, gan apmeklētāju skaita ziņā.

 

Lasīt vairāk:www.liaa.gov.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *