Latvijas zīmola “Kukuu” bērnu dizaina mēbeļu kolekcija “Bird&Berry” gūst panākumus Vācijā

Jelgavas Biznesa inkubatora uzņēmuma SIA “My Place” zīmola “Kukuu” bērnu dizaina mēbeļu kolekcija “Bird&Berry” saņēmusi augstu profesionāļu vērtējumu un piegādes pasūtījumus izstādē “Kind + Jungen” Ķelnē, Vācijā.

Pilnsabiedrības “JIC biznesa inkubators” izpilddirektors Agris Ķipurs aģentūru LETA informēja, ka “Kukuu” bērnu dizaina mēbeļu kolekcija “Bird&Berry” pieteikta tikai šoruden, taču jau saņēmusi augstu profesionāļu vērtējumu ne tikai Latvijā, ko apliecina tikko saņemtā “Gada balva dizainā 2011”, bet arī Vācijā, kur šī kolekcija septembrī piedalījās izstādē “Kind + Jungen” Ķelnē.

“Esam ļoti gandarīti par to, ka tiekam novērtēti. Mēs vēl esam pašā ceļa sākumā, tāpēc saņemtā balva ir labs atspēriena punkts un liels stimuls strādāt tālāk. “Kukuu” ir dizaina mēbeles un Gada balva dizainā ir liels bonuss produkta attīstībai,” stāsta SIA “My Place” valdes locekle Aija Priede-Sietiņa.

Ļoti iedvesmojoša ir arī “Kukuu” pieredze, piedaloties starptautiskajā izstādē “Kind + Jungen” Ķelnē, no kuras uzņēmums atgriezies ne tikai ar labām atsauksmēm un plašu kontaktu loku, bet jau ar reāliem pasūtījumiem – nupat noslēgta vienošanās, un Latvijā ražotās bērnu mēbeles ceļo uz Honkongu, tiek strādāts arī pie citu pasūtījumu saņemšanas. Piedalīties starptautiskajā izstādē “Kukuu” izlēmuši, jo uzskata, ka tas praktiski ir vienīgais veids, kā ārpus Latvijas ar savu produkciju iepazīstināt lielu mērķa auditorijas daļu. Mēbelēm kā produktam ir dārgas transportēšanas izmaksas un tām nepieciešama uzstādīšana, tādēļ ceļošana pie katra individuālā klienta ir ļoti dārga un neefektīva.

Zīmols “Kukuu” iestājas par trīs pamatvērtībām – drošība, ilgtspējība un dizaina tīrība. Mēbeļu kolekcijas “Bird&Berry” dizains apvieno vienkāršu eleganci ar funkcionalitāti. Mēbeles ir radītas, lai viena otru papildinātu, kopā radot kolekciju, ar ko iespējams pilnībā apmēbelēt bērnistabu.

 

Avots:”Nozare.lv”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *