Uzņēmēji aicināti piedalīties LIAA organizētajā Biznesa forumā

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) šā gada 15. decembrī Rīgas Latviešu biedrības namā organizē Biznesa forumu, kur starptautiski atzītu ekspertu lekcijās un diskusijās uzņēmējiem būs iespēja saņemt atbildes uz sev aktuāliem jautājumiem par radošumu un tehnoloģiju lomu uzņēmējdarbībā, ārējiem tirgiem un starpkultūru komunikāciju, kā arī veiksmīgas uzņēmējdarbības pamatelementiem.

Pasākuma laikā notiks ārvalstu lektoru prezentācijas un diskusijas par veiksmīgas uzņēmējdarbības pamatelementiem, par to, kā mainījušās uzņēmēja īpašības, kas nepieciešamas biznesa uzsākšanai – resursu piesaistei un idejas īstenošanai. Lektori runās arī par starpkultūru komunikāciju eksportā un par tehnoloģiju lomu uzņēmumu izaugsmē, par to, kāda ir inovācijas un zinātnes sasniegumu loma produktu un uzņēmumu attīstībā.

Pasākuma laikā varēs arī saņemt individuālās konsultācijas no LIAA ekspertiem par aktuālajām Eiropas Savienības fondu atbalsta programmām uzņēmējdarbības un eksporta uzsākšanai, biznesa attīstības veicināšanai un citiem atbalsta pakalpojumiem.

Pieteikšanās pasākumam – līdz š.g. 12.decembrim.

 

Lasīt vairāk: www.liaa.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *