“Zaļā josta” aicina iesaistīties konkursā “Mana oriģinālā Ziemassvētku egle”

Tuvojoties gada nogales svētkiem, SIA “Zaļā josta” aicina iesaistīties radošā konkursā “Mana oriģinālā Ziemassvētku egle”, pašu spēkiem izgatavojot Ziemassvētku eglīti no otrreizējām izejvielām un nevajadzīgām lietām. Konkurss tiek rīkots ar mērķi rast radošu pieeju Ziemassvētku eglītes izgatavošanai, izmantojot otrreizējās izejvielas un alternatīvus resursus. Konkursā aicināts piedalīties ikviens, neatkarīgi no vecuma.

Radītais mākslas darbs ir jānofotografē, jāaizpilda pieteikuma forma un līdz 19.decembrim jāiesūta uz e-pastu: laima.jeksina@zalajosta.lv.

Īpaši augstu vērtēti tiks tie pieteiktie darbi, kas ir mākslinieciski skaisti, kā arī absolūti unikāli un atspoguļo vispārdrošākās idejas par Ziemassvētku eglītes izskatu.

Visus konkursam pieteiktos darbus izvērtēs žūrija, nosakot savu favorītu, kas balvā saņems saldu pārsteigumu no SIA „Zaļā josta” un konkursa atbalstītāja „Latvijas valsts meži” sarūpētu augošu eglīti podiņā, ko iestādīt pie mājas vai mežā. Savu radīto oriģinālo egli konkursa dalībnieki varēs nodemonstrēt arī visiem draugiem, jo labākie darbi tiks ievietoti EKO medijā „Tīrai Latvijai” publiskai balsošanai. Arī publiskā balsojuma uzvarētājs tiks pie brīnumgardas saldas dāvanas un iespējas audzēt pašam savu eglīti.

Ik gadu AS „Latvijas valsts meži” rūpīgi izvērtē, vai ļaut katrai ģimenei nocirst vienu eglīti savām vajadzībām tam paredzētā vietā, taču nereti cilvēki rīkojas neapdomīgi un nocērt koku jaunaudzē, vai nogriež tikai egles galotni, tādējādi kaitējot mežam. Savukārt, izvēloties mākslīgo plastmasas egli, tiek vēl vairāk patērēti planētas izsīkstošie naftas resursi, kas tiek izmantoti plastmasas izgatavošanā. Atsakoties no domas par klasisko Ziemassvētku egli, tā vietā dodot priekšroku oriģinālam mākslas darbam, kas simbolizē šo Ziemassvētku koku, palīdz sagādāt sev patiesu radīšanas prieku un iespēju pašu spēkiem izveidot ko pavisam unikālu un draugu apbrīnas vērtu.

 

Avots:www.zalajosta.lv

Konkursa nolikums

Pieteikuma forma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *