Rotaļlietu izstādē Vācijā piedalīsies rekordliels Latvijas dalībnieku skaits

Starptautiskajā rotaļlietu izstādē Vācijā “Spielwarenmesse International Toy Fair Nurnberg 2012” piedalīsies rekordliels rotaļlietu ražotāju skaits no Latvijas, biznesa portālam “Nozare.lv” sacīja izstādes pārstāve Latvijā Vineta Šķērīte. Viņa norāda, ka dalību apstiprinājuši jau astoņi dalībnieki, savukārt vēl vienam uzņēmumam, iespējams, tiks dota iespēja piedalīsies izstādē, taču par vienīgo vietu patlaban cīnoties divas kompānijas – no Rīgas un Daugavpils.

Ja šā gada izstādē piedalījušies pieci ražotāji, turklāt pirms tam vien divi – trīs, tad šā gada atsaucība būtu vērtējama kā rekordliela. Turklāt galvenokārt Latvijas ražotāji pārstāvot aktuālo ekoloģisko rotaļlietu segmentu. Šķērīte akcentē, ka pēc dalībnieku skaita “Spielwarenmesse” izstādē Latvija nākamgad pirmo reizi varēs konkurēt ar Skandināvijas valstīm.

Dalību izstādē pieteicis rotaļlietu ražotājs “Varis Toys”, kas izstādē piedalās kopš 2003.gada, “Lote Toys”, “Koka varde”, kancelejas preču un rotaļlietu tirgotājs “Centrum Europa”, rotaļu laukumu ražotājs “Wendi Toys”, koka rotaļlietu ražotāji “Woody Goody” un “Barin”, kā arī kartona māju ražotājs “Annahouse”.

Izstāde sāksies 2012.gada 31.janvāra un ilgs līdz 6.februārim.

 

Avots:”Nozare.lv”

Izstādes mājaslapa:www.toyfair.de

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *