Apkopoti fotokonkursa “Katram savu īpašo koku” balsojuma rezultāti

Meža nozares informācijas vortāls “Latforin.info” izsaka lielu paldies visiem fotokonkursa dalībniekiem par atsaucību un brīnišķīgajiem darbiem! Žūrijai patiešām grūti bija noteikt labākās fotogrāfijas, jo katram darbam bija sava īpaša ideja un stāsts. Kopumā konkursam tika iesūtītas 128 fotogrāfijas. Īpaši jāpateicas skolotājai Anitai Sudnikai no Rīgas 6. vidusskolas par skolēnu iesaistīšanu un aktīvu piedalīšanos konkursā, kā arī Grundzāles pamatskolas un Salienas vidusskolas skolēniem par jaukajiem darbiem!

Pēc Latforin.info žūrijas vērtējuma labākā fotogrāfija ir „Brātiņu dižliepa”, kuras autore Agnese saņems dāvanu karti dizaina drukas pakalpojumiem.

Par konkursa atbalstītāja AS „Latvijas valsts meži” simpātiju kļuva Naura Grandāna darbs „Cits Ozols”. Balvā Naurim tiks atbalstītāju sarūpēta balva – guļammaiss un CD “Meža putni”.

Par Latforin.info apmeklētāju favorītu kļuva Anete ar fotogrāfiju „Izliecies”. Anete saņems speciālo Latforin.info balvu – ielūgumus uz kinoteātri Forum Cinemas.

Savukārt vortāla oficiālās lapas sekotāju balsojuma rezultātā uzvarējusi fotogrāfija „Arī kokam ir sirds…”. Tās autore Madara iegūs iespēju apmeklēt „Līvu” akvaparku kopā ar kādu no draugiem!

Ar konkursa uzvarētājiem mēs sazināsimies personīgi.

Balsojuma rezultāti ir apskatāmi vortāla mājas lapā un sociālā tīkla draugiem.lv galerijā.

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *