Danske Banka palielina SIA “BIKO-LAT” kredītlīniju līdz 4 miljoniem eiro

Danske Banka noslēgusi līgumu ar SIA “BIKO-LAT” par kredītlīnijas palielināšanu līdz 4 miljoniem eiro, tādejādi nodrošinot uzņēmumam papildu apgrozāmos līdzekļus 1 miljona eiro apmērā.

Danske Bankas vadītājs Raivis Kakānis norāda: “BIKO-LAT” ir viens no tiem uzņēmumiem, kas spējis elastīgi un pārdomāti pielāgoties mainīgajiem tirgus apstākļiem gan dažādojot ražojumu sortimentu, gan atrodot jaunus pārdošanas kanālus. Uzņēmuma pienesums Latvijas tautsaimniecībai ir ne vien būtiskais eksporta apjoms, bet arī virkne no jauna radīto darba vietu. Uzņēmuma pieeja finanšu plānošanai un biznesa attīstībai ir pārliecinoši argumenti bankas vēlmei šo sadarbību stiprināt un paplašināt. Mēs esam gandarīti nodrošināt atbalstu uzņēmuma mērķu sasniegšanai, sniedzot finansējumu un efektīvas norēķinu iespējas, kā arī citus finanšu pakalpojumus.”

SIA “BIKO-LAT” valdes loceklis Valts Kurpnieks skaidro, ka uzņēmuma labo rezultātu pamatā ir eksporta tirgu diversifikācija un plašais produkcijas klāsts: “Šie aspekti ļāvuši uzņēmumam ievērojami palielināt uzņēmuma ražošanas un eksporta apjomus, pārdošanas apjomiem jau sasniedzot pirmskrīzes līmeni. Šogad esam veikuši arī nozīmīgas investīcijas – Valmierā esam uzstādījuši trešo ēvelēšanas līniju, esam palielinājuši logu un durvju ražošanas jaudas.”

SIA “BIKO-LAT” valdes locekle Agnija Dzelme piebilst: “Sadarbību ar Danske Banku uzsākām šopavasar, un bijām patīkami pārsteigti par Danske Bankas spēju ātri un atbildīgi pieņemt lēmumus un atbalstīt mūs ceļā uz nosprausto mērķi. Uzskatu, ka būtiskākais attiecībās ar banku ir savstarpēja uzticēšanās un individuāla pieeja. Izmaksas, protams, vienmēr ir būtiskas, tāpēc svarīgs arī fakts, ka par bankas pakalpojumiem mēs tagad maksājam mazāk kā līdz šim.”

SIA “BIKO-LAT” ir dibināta 1993.gadā un šobrīd ir viena no lielākajām un jaudīgākajām ražotnēm Latvijā. Uzņēmums ir viens no Latvijas vadošajiem kokmateriālu eksportētājiem, kas ražo žāvētus, ēvelētus kokmateriālus, apdares un terases materiālus, sētas, dārza mēbeles, koka logus un durvis, kā arī koka paneļu mājas. 2010.gadu uzņēmums noslēdza ar 26,613 miljonus latu lielu apgrozījumu (pret 2009.g. +73,63%). Visa “BIKO-LAT” saražotā produkcija tiek realizēta Eiropā un Ziemeļāfrikā.

“BIKO-LAT” ir daļa no Islandes koncerna “Norvik Timber Industries”, kam pieder arī vietējais kokapstrādes uzņēmums SIA “CED”.

 

Avots:www.danskebanka.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *