Aptauja par lauksaimniecības un meža nozaru prioritātēm un atbalsta pasākumiem

Zemkopības ministrija aicina visus lauksaimniekus aktīvi piedalīties aptaujā par lauksaimniecības un lauku attīstības turpmāko nākotni. Tas nepieciešams, jo tuvojoties nākamajam plānošanas periodam (2014-2020.gadam), Zemkopības ministrija (ZM) ir uzsākusi konsultācijas ar partneriem par aktualitātēm nozarēs un nepieciešamo rīcību turpmākai nozaru attīstībai, tālab ir sagatavota aptaujas anketa viedokļu apzināšanai par attīstības politiku, situācijas novērtējumu nozarēs un atbalsta aktivitātēm šajā periodā. Aptaujas gaitā plānots apzināt viedokli par prioritātēm un atbalsta pasākumiem, kas būtu aktuāli nākamajam plānošanas periodam ZM partneru un nozarē iesaistīto skatījumā.

„Lai Zemkopības ministrija kvalitatīvi sagatavotu savus priekšlikumus par lauku turpmāko nākotni, par kuru būs diskusijas ar nozaru pārstāvošām organizācijām, pašvaldībām, vides organizācijām, citām ministrijām un Eiropas Komisiju, mūs ļoti interesē sabiedrības viedoklis par to, kādus mērķus uzstādīt un ar kādiem līdzekļiem tos sasniegt”, uzsver zemkopības ministre Laimdota Straujuma.

Aptauja paredzēta viedokļu apzināšanai lauku attīstības, lauksaimniecības, mežu un zivsaimniecības jomās institūciju, sabiedrisko organizāciju un uzņēmēju līmenī. Aptaujā iegūtie viedokļi tiks apkopoti un turpmākai diskusijai izmantoti tikai apkopotā veidā. Savukārt nozaru sabiedrisko organizāciju viedoklis tiks publiskots ar mērķi iepazīstināt plašāku interesentu loku ar organizāciju viedokli.

Aptaujas anketu iesniegšana – līdz šā gada 23.decembrim.

 

Avots:www.zm.gov.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *