Medību trofeju izstāde “Purnavu muiža 2012”

Lai informētu un izglītotu sabiedrību par Latvijas medījamajiem dzīvniekiem un medību saimniecības nozīmi, popularizētu medības kā veselīgu un videi draudzīgu aktīvas atpūtas veidu, kā arī apkopotu informāciju par Latvijas medību trofeju kvalitāti un Latvijas medību vēsturi, mednieku centrs “Purnavu muiža” un Nacionālā medību trofeju vērtēšanas komisija no 10.01.2012. līdz 30.04.2012. rīko medību trofeju izstādi “Purnavu muiža 2012”.

Izstādē īpaši aicināti piedalīties mednieki ar Latvijā pirms 2010.gada savvaļā iegūtām medību trofejām, kuras oficiālās valsts mēroga medību trofeju izstādēs saņēmušas zelta medaļai atbilstošu vērtējumu.

Trofeju iesniegšana: no šā gada 15.decembra līdz 2012.gada 10.janvārim.

Visas novērtētās trofejas tiks iekļautas izstādes katalogā. Trofejas, kuru vērtējums atbildīs medaļu klasifikācijai, saņems piemiņas medaļas un diplomus. Labākās un interesantākās trofejas (pēc organizatoru vērtējuma) saņems īpašas piemiņas veltes.

Izstādes laikā tiks organizēti arī semināri par medību trofeju vērtēšanu un staltbriežu selektīvās medīšanas principiem.

Visas iesniegtās trofejas, kuras ieguvušas zelta medaļas vērtējumu šīs izstādes laikā vai agrāk, tiks fotografētas un iekļautas grāmatā „Izcilākās Latvijas medību trofejas”.

 

NOLIKUMS

Avots:www.purnavumuiza.lv

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *