Atklāts konkursa “Mana oriģinālā Ziemassvētku egle” publiskais balsojums

20. decembrī noslēdzās konkursam “Mana oriģinālā Ziemassvētku egle” pieteikto darbu vērtēšana, nosakot interesantākās, oriģinālākas un skaistākās pašdarinātās Ziemassvētku egles autoru. Konkursam “Mana oriģinālā Ziemassvētku egle” kopumā tika pieteikti 228 darbi no visas Latvijas. Īpaši aktīvi konkursā piedalījās pirmsskolas izglītības iestāžu grupiņu vadītājas, kas kopā ar bērniem īpaši šim konkursam gatavoja dažādas svētku eglītes. Konkursā ar prieku iesaistījās arī skolēni, bērnu vecāki un darba kolektīvi, kas paši bija patīkami pārsteigti ar pašu veidoto eglīšu skaistumu. Par konkursa žūrijas vērtējuma uzvarētāju tika atzīts Valdas Gulbes darbs “Biju eglīte un esmu eglīte”, kuru viņa izgatavoja no izlietota plānotāja.

Konkursam pārsvarā tika pieteiktas no makulatūras gatavotas eglītes. Vecie žurnāli, reklāmas katalogi, avīzes un piezīmju papīrs tika krāsots, locīts, virpināts bumbiņās un graizīts strēmelēs, cenšoties tam piešķirt interesantu formu un neparastas aprises. Tādējādi konkursa ietvaros tika atklātas daudz dažādas jaunas idejas, kā pagatavot pavisam neparastu svētku eglīti. Talkā tika ņemti arī vecie CD diski, dažādi kociņi, zariņi, klūgas un dabas veltes, tukšas PET pudeles, putnu spalvas, veci polietilēna maisiņi, pat vecas atslēgas un baterijas. Pielietojums Ziemassvētku egles izveidē tika rasts arī tualetes papīra rullīšiem, kartona un plastmasas olu paliktņiem, konfekšu papīriņiem, gumijas cimdiem, saldējuma kociņiem, zāģu skaidām, pudeļu korķiem un čipsu paciņām. Konkursa dalībniekiem ideju netrūka, par ko liecina lielais konkursam pieteikto darbu skaits.

Visas konkursam pieteiktās eglītes vērtēja konkursa organizatora SIA “Zaļā josta” pārstāvji, EKO medija “Tīrai Latvijai” pārstāvis un AS “Latvijas valsts meži” pārstāvis, nosakot, kurš no visiem pieteiktajiem darbiem ir labākais un ir pelnījis žūrijas balvu. Tomēr ar žūrijas uzvarētāja noteikšanu konkurss nebeidzas. Šobrīd labākie konkursa darbi ir apskatāmi EKO medijā “Tīrai Latvijai” (http://www.tirailatvijai.lv/bilzu-konkurss/4/), kur par savu favorītu līdz šī gada 28. decembrim var nobalsot ikviens, tādējādi palīdzot noteikt otru konkursa uzvarētāju – publiskā balsojuma favorītu.

Žūrijas vērtējuma uzvarētājs un publiskā balsojuma favorīts balvā saņems saldu pārsteigumu no SIA “Zaļā josta” un AS “Latvijas valsts meži” sarūpētu dabīgu eglīti podiņā.

 

Avots:www.zalajosta.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *