Par projektu sagatavošanu programmā “Augstas pievienotās vērtības investīcijas”

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) šā gada 19. janvārī organizē bezmaksas semināru “Kā sagatavot un iesniegt projektu programmā “Augstas pievienotās vērtības investīcijas””.

Semināra mērķauditorija ir Latvijā reģistrēti komersanti, kas pieteiksies uz finansējumu programmā “Augstas pievienotās vērtības investīcijas”, lai realizētu liela apjoma investīciju projektus, kuru minimālais kopējo attiecināmo izmaksu apjoms (vienam projektam) ir 3 miljoni latu. Attiecināmās izmaksas šīs aktivitātes ietvaros:

  • jaunu iekārtu (un aprīkojuma) iegādes izmaksas, kuras tieši nodrošina ražošanas vai pakalpojumu sniegšanas procesu projekta īstenošanas nozarē;
  • ēku un būvju būvniecības, rekonstrukcijas un renovācijas izmaksas, kuras paredzētas tikai finansējuma saņēmēja ražošanas vajadzībām un kuras kopā nepārsniedz 50 % no projekta kopējām attiecināmajām izmaksām.

Semināra apmeklētāji tiks informēti par programmas  “Augstas pievienotās vērtības investīcijas” pamatnosacījumiem, kā arī projektu vērtēšanas kritērijiem. Pieteikties semināram var līdz 17. janvārim aizpildot elektronisko pieteikuma anketu.

Semināra norises vieta: LIAA 2. stāva konferenču zāle, Pērses iela 2, Rīga.

 

Avots:www.liaa.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *